Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Під укіс / зійшов з рейок (Derailed) в гта 5Тревор спокушає Майкла на пограбування поїзда з золотом.

Для початку нам потрібно на мотоциклі застрибнути на поїзд. Слідуємо за покажчиком GPS, потім мчимо на повній швидкості по рейках, за поїздом. І лише після цього звертаємо вправо, на ґрунтову дорогу з підвищеннями.

У вас буде три спроби, щоб застрибнути на поїзд. Перед стрибком відпускайте газ, інакше Тревор просто перелетить через дах поїзда. Коротка кат-сцена сповістить вас, що ви проробили стрибок цілком собі успішно.

Як тільки ви доїдете до головного складу поїзда, Тревор візьме керування на себе, розвинувши максимальну швидкість. А ми переключаємось за Майкла.

На човні добираємося до залізничного мосту. Там відбувається зіткнення поїздів, і нам після цього потрібно підірвати за допомогою липучою бомби двері оранжевого контейнера.

Після цього почнеться перестрілка з охороною. Буде три хвилі супротивників. Перша: люду на човнах та гелікоптерах. Спочатку розправтеся з човнами, потім з вертольотами.

Друга хвиля: люди на мосту. Найкраще прибрати їх зі снайперської гвинтівки.

Третя хвиля: вертоліт і хлопці на парашутах. Спочатку збиваємо вертоліт, а потім кінчаємо хлопців.

Потім, втікаємо на човні. Тут можна або грати Майклом і керувати човном, або грати Тревором і відстрілюватися.

Після того, як всі будуть мертві, вирушайте до кінцевої точки, на пляж.

Проходження місії «Під укіс» на 100% (золото):
- Досягніть максимальної швидкості на мотоциклі.
- Запригніте на поїзд з першого разу.
- Завершити завдання протягом 11:30.

Особливості і секрети:
- Обов'язкова умова для 100% проходження місії під назвою «Краще, ніж Сі-Джей» є відсиланням до місії з GTA San Andreas - «Wrong Side of the Tracks».
- По закінченню фінальної кат-сцени, у вас є Тревор і човен. Це найкращий момент для того, щоб забрати зброю з потонулого в Аламо-Сі літака (місія «Турбулентність»).