Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Пограбування в палеті (The Paleto Score) в гта 5Майкл і Тревор сваряться перед пограбування, але Франклін їх успоківает. Тревор сумує про Бреда, який сидить у в'язниці, а Майкл про сім'ю, яка від нього втекла.

Розклад пограбування такий - троє заходять в банк, забирають гроші, а Франклін їх відвозить на човні.

Сідаємо в фургон і їдемо до точки, де залишаємо Франкліна, далі веземо основних грабіжників до банку.

Вриваємося в будівлю і біжимо до сховища. Забираємо гроші (8016020 $), а потім виходимо звідти і починається кат-сцена, яка потім переходить в екшен в стилі «Термінатора 2». Ми розстрілюємо поліцейських з шестиствольного важкого кулемета, будучи одягненими у важку броню. І у вас п'ять зірок розшуку.

Йдемо до потрібної точки. Головний герой практично невразливий, але кулі потрапляють в мішок з грошима, тому ми втрачаємо не здоров'я, а готівку. Тому поспішаємо!

Паркани на своєму шляху можна зносити за допомогою кулеметів.

Коли з'являться браві хлопці-спецназівці NOSE, потрібно швидко розстріляти їх машини і підірвати їх, щоб вони не встигли вийти і зайняти позиції.

Побачивши вертоліт, який переносить танк, не витрачайте на нього кулі - на жаль, він невразливий і потрібен для наступного розвитку подій.

Потім перемикається на Франкліна, у якого помінялися плани, так як водний шлях перекритий. І він на бульдозері, так. Їдьте до Майкла і Тревору. Не турбуйтеся за постріли військових, ви теж практично невразливі в цій важкій техніці. Але якщо зупиніться або забаритеся, по вам вистрілить танк, і це вже погано.

Підбираємо свою банду і їдемо на завод.

Там буде остання велика перестрілка. Досить проста, типовий коридорний шутер. Правильно використовуйте укриття і розчищайте свій шлях. Більш від вас нічого не потрібно.

При будь-яких розкладах, ви отримаєте близько 444 000 $ на брата за пограбування банку в палеті. Решта мільйони підуть в FIB.

Проходження місії «Пограбування в палеті» на 100% (золото):

  • Випустіть більше 4000 куль.
  • Закінчите з точністю стрілянини не менше 50%.
  • Завершіть завдання максимум за 16:00.
  • Причина палетів-Бей збитку на 1 мільйон доларів.

Особливості і секрети:

  • Можна спробувати заробити на біржі за допомогою цієї місії. Після її виконання, купіть акції Clucking Bell, вони будуть досить дешеві, приблизно 158 $ за акцію. Через деякий час, акції зростуть у ціні, до 275-290 $. Можете сміливо продавати їх.
  • Якщо ви вибрали Паки в якості стрілка для цієї місії, то він буде розповідати про Ніко, Деррік і Майкла з місії «Три листа конюшини (Three Leaf Clover)» в GTA 4.
  • Під час поїздки до банку, Майкл згадує, що його перше пограбування банку було в місті Карцер, що автоматично робить його першим з усіх героїв серії Grand Theft Auto, який були поруч у самому Карцер-Сіті (всесвіт Manhunt).