Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Військове обладнання (Military Hardware) в гта 5Вона є підготовчою до завдання по пограбуванню банку. Свого часу, це пограбування Лестер пропонував зробити першим, але Майкл відмовився, вибравши пограбування ювелірного.

Завдання можна проходити будь-яким головним героєм, ми вибрали Тревора.

Зупинити військова вантажівка дуже легко - достатньо вклинитися перед ним і передньої машиною супроводу і повільно його загальмувати.

Звичайно ж, залишиться ще охорона ззаду, тому потрібно буде швиденько з нею розправитися, поки не повернулися назад ті, хто їхав в голові колони. У кожному разі, не їдьте з місця, так як охорона від вас ніколи не відстане, поки ви їх не вб'єте.

Коли все буде чисто від військових, беремо вантажівку і веземо його в лабароторіі.

Проходження місії «Військове обладнання» на 100% (золото):

  • Убийте 5 ворогів пострілом в голову.
  • Зупиніть колону за допомогою липкої бомби.

Рада GRC: для цього беремо липку бомбу і ставимо її на дорозі. Коли на неї наїжджає перший джип (не вантажівка!) Висаджуємо бомбу з відстані, і йдемо зачищати територію.