Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія План справи в палеті (Paleto Score Setup) в гта 5Майкл зустрічається з Тревором в його старої лабораторії з виробництва мета. Агенти з FIB знову вимагають від них виконання чогось незвичайного. На цей раз їм знадобився вкрасти газ у терористів, але для цього потрібні кошти і вертоліт ціною в 2 мільйони доларів. А так як у головних героїв немає грошей на це, вони зв'язуються з Лестером, який дає їм роботу і інше велике пограбування.

Їдемо в палеті-Бей і забираємо Лестера з зупинки. Потім їдемо до банку і тестуємо сигналізацію. Для цього потрібно в неї вистрілити.

Після цього їдемо на бензоколонку по сусідству і чекаємо приїзду поліції. Дивимося, що вони роблять. Після цього, Тревор занервує і вибіжить з тачки, встрибнувши на мотоцикл. Потім у вас буде вибір з двох персонажів і їх подальша гонка до кінцевої точки. Краще вибрати Майкла, так як у нього буде діалог з Лестером.

Якщо виберіть Тревора, то вас чекає мальовнича гонка на мотоциклі, але на самоті.

Тим не менш, всі троє в підсумку повернуться в лабораторію, де нам потрібно буде підготувати план пограбування, який складається з вибору стрілка. Кращим варіантом буде Шеф або той стрілець, якого ви вже вибирали в місії «Розвідка ювелірного», так як у нього Прокачані навички.

Стрілки

Густаво Мота (можна взяти).
Шеф (кращий варіант).
Деріл Джонс (помре, якщо виберете, втративши свою частину куша).
Норм Річардс (помре, якщо виберете, втративши свою частину куша).
Патрік Макрірі (з'явиться, якщо тільки ви вже зустрічалися з ним раніше у випадкових подіях).


Проходження місії «План справи в палеті» на 100% (золото):

  • Поїздка в банк протягом 03:30.
  • Виграйте гонку назад в підпільну лабораторію.