Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Турбулентність (Minor Turbulence) в гта 5Сідаємо в літак. У перші хвилини місії потрібно летіти не вище 15 метрів над землею, тобто досить низько. Чи не летите над Фортом Занкудо, інакше вас виявлять.

Після попередження гри про те, що все чисто, піднімаємося на висоту вантажного літака, і пристроюємося йому у хвіст. Як тільки він відкривається - вламуються туди прямо на своєму літачку.

Після кат-сцени відразу ж займаємо місце ліворуч, за ящиками, і захоплюємо літак - стріляємо охорону, біжимо вперед, ухиляючись від джипів (але не стріляємо по них до вибуху і пожежі), в кінці ліземо на сходи.

Захопивши його, летимо у напрямку до центру міста і тримаємо максимально можливу висоту. Не звертайте увагу на супротивників, поки вони самі в вас не почнуть стріляти і не підіб'ють літак.

Потім, відкриваємо вантажний відсік і вистрибуємо звідти. Або сідаємо в джип Canis Mesa і виїжджаємо, а потім вже вистрибуємо з нього, прямо в повітрі.

Проходження місії «Турбулентність» на 100% (золото):

  • Закінчити завдання з точністю пострілів не менше 80%.
  • Покинути літак в джипі.

Секрети:

  • Під час завдання Тревор згадує Хоув-Біч, район з Ліберті-Сіті.
  • Схожі місії є в GTA San Andreas: Stowaway і NOE
  • Літак впаде в Аламо-Сі незалежно від того, де зістрибне гравець.
  • У бета-версії GTA 5 замість Mesa всередині літака були джипи Crusader.