Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Глибоке впровадження (Deep Inside) в гта 5Після того, як ви під'їдете до студії, дзвонить Моллі і дає вам деталі завдання. Необхідно переодягнутися і зійти на студії за свого. Для цього потрібно перестрибнути через стіну, яка прямо перед вами, і зайти в фургончик.

Для цього переходимо в режим скритності і йдемо до актора, який вказаний червоною крапкою на радарі. Б'ємо його ззаду і дивимося короткий ролик.

У своїй новій одязі біжимо до машини JB 700 і їдемо на місце злочину, де потрібно вкрасти людини. Під час втечі обов'язково збийте голого актора, з якого ви зняли одяг.

Потрібно їхати не надто швидко, так як актриса на пасажирському сидінні буде вистачати за кермо і машина, час від часу, буде смикатися з боку в бік. За вами буде гнатися до того ж служба безпеки, тому позбудьтеся від них. Але намагайтеся не пошкодити фари і капот.

Відразу ж після цього Франклін запитає: «Гей, а що це за червона кнопка?» І з'явиться коротка інструкція - тут же скористайтеся нею, щоб катапультувати актрису.

Коли ви позбудетеся від охорони і актриси, їдьте в гараж.

Проходження місії «Глибоке впровадження» на 100% (золото):

  • Оглушив актора в сховищі режимі.
  • Збийте актора після викрадення автомобіля.
  • Доставте машину з мінімальним збитком.
  • Розвійте на машині максимальну швидкість протягом 15 секунд.
  • Використовуйте катапультування пасажирського сидіння.

Секрети:

  • Машина JB 700 і місія, в тому числі момент з катапультою, є відсиланням до фільму про Джеймса Бонда (James Bond / JB; 700/007).
  • Місія дуже схожа на завдання «I'll Take Her» з GTA 4.