Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Вільне падіння (Caida Libre) в гта 5Мартін Мадрасо хоче вбити Хав'єра, свого двоюрідного брата, бо той зібрався свідчити проти нього і у нього є деякі конфіденційні папери.

Після кат-сцени, сідаємо в автомобіль і їдемо до точки. Там, поруч з обсерваторією, на траві, буде фургончик із спеціальним зброєю. Сідаємо в нього, щоб почати снайперську стеження. Літак полетить на горизонті, тому збільште зум на максимум, щоб побачити літак і червону мету у вигляді квадратика.

Саме в цей квадратик потрібно буде прицілитися і вистрілити. Потрібно збити літак з трьох пострілів.

Далі ви, Тревором, їдете на місце падіння. Літак не можна випустити з уваги, інакше провал місії. Коли спускаєтеся з гори, тисніть на газ, не відпускаючи. На шляху буде кілька стрибків з трамплінів, не уникайте їх!

Коли прибудете на місце катастрофи, убийте Хав'єра, зайдіть в літак і заберіть портфель.

Перейдіть на Майкла.

Відвезіть фургон в безпечне місце і знищіть його (липка бомба або бензин). Після зустрітися з Тревором і ... вас чекає сюрприз. Приємний або неприємний? Дізнаєтеся далі.

Проходження місії «Вільне падіння» на 100% (золото):
- Збийте літак з 3 пострілів.
- Досягніть максимальної швидкості на мотоциклі Sanchez.
- Чи не впадіть з Sanchez під час погоні.
- Завершіть завдання за 9:45.

Секрети:
- У бета-версії GTA 5 замість Тревора в цій місії був Франклін (підтвердження).
- Спочатку ця місія називалася «Vinewood Babylon».
- По-іспанськи оригінальна назва місії «Caida Libre» так і перекладається - вільне падіння.