Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Чорний вертоліт / Око в небі (Eye in The Sky) в гта 5Тревор на поліцейському вертольоті Maverick, який оснащений камерою для розпізнавання осіб. Стрілки синього кольору показують, куди потрібно направляти камеру. Зафіксуйте її на Франкліні і визначте його обличчя.

Коли зробите це, знайдіть ще групу осіб для сканування. Для того, щоб пройти цю місію на 100%, додатково потрібно ще й підслухати розмови трьох людей.

У першій групі людей нашої мети не буде. Вертоліт рухається в іншу частину міста. Людини, який потрібен Тревору, кличуть Чед Малліган.

Дивимося, як Чад гуляє по вулиці, потім, коли з'являється Франклін, сідає в машину і їде. Зберігаємо на ньому весь час фокус камери, поки він роз'їжджає на своїй тачці, аж до моменту, як він заїде в гараж. Включаємо тепловізор і вчимося ним користуватися, поки не знайдемо Маллігана, який в будівлі зліва.

Після цього перемикається на Франкліна. Далі ви можете вбити Маллігана (немає наслідків), або залишити його в живих (він викличе поліцію). У кожному разі, беремо Z-Type і їдемо в аеропорт.

Далі почнеться кат-сцена, де йдеться про те, що таких машин, як Z-Type, всього 10 по всьому світу. Після неї вибираємо одну з тачок в ангарі і їдемо.

Проходження місії «Чорний вертоліт» на 100% (золото):
- Доставте Z-Type без пошкоджень.
- Послухайте розмови мінімум 3 людей.
- Знайти схованку Чаду з першої спроби.
Підказка GRC: в гаражі він буде крайнім зліва.

Особливості:
Якщо послухати після місії радіо Weazel News, то там буде сказано, що в якогось Чеда Маллігана викрали автомобіль за 3 мільйони доларів. Що досить дивно, так як Z-Type на «Legendarymotorsport.net» коштує 10 мільйонів.