Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Війна з законом ... (I Fought the Law ...) в гта 5Нашим головним героям пропонують викрасти дві тачки, переодягнувшись при цьому дорожньою поліцією.

Спочатку ми граємо Франкліном і залучаємо двох водіїв на шосе в божевільну гонку, щоб вони перевищили швидкість і у решти героїв була зачіпка для їх зупинки. Використовуйте спецздібності, щоб встигати за суперкарами. Бути поруч з ними і нікуди не врізатися - набагато важливіше, ніж обігнати хлопців.

Після гонок, ви перейдіть на Майкла і Тревора на мотоциклах, від яких також потрібно триматися за суперкарами, що не обганяти, і зупинити їх. Як тільки ви отримаєте машини, перемикайтеся на Франкліна, щоб першим потрапити додому і обігнати в гонці Майкла і Тревора.

Проходження місії «Війна з законом» на 100% (золото):

  • Гонка між двома вантажівками.
  • Гонка між двома автобусами.
  • Перейдіть Тревором через тунель.
  • Використовуйте під час гонки спецздібності Франкліна.
  • Завершіть місію за 12:00.

Секрети:
Назва місії повторює назву популярної пісні Боббі Фуллера. Цю ж пісню можна почути в караоке в інший відеогрі - Sleeping Dogs.