Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Містер Річардс (Mr. Richards) в гта 5Майкл зустрічається на кіностудії з Річардсом. Той скаржиться, що одна з його актрис отримала нового агента, що представляє її інтереси, і він вимагає більший гонорар. А режисер, Антон Бодлер, страждає психічними розладами, і з ним теж треба переговорити. По-чоловічому.

Їдемо на точку. Вхід закритий, тому потрібно перелізти через паркан. У цій області є три робочих, яких потрібно вирубати в режимі скритності. Двоє знаходяться через дорогу, а один на даху прилеглого будинку.

Далі потрібно піднятися на дах, до вертольота і побити Рокко. Просто вставайте в оборонну позицію, і після удару Рокко робіть серію своїх.

Забираємо вертоліт з режисером, пролітаємо під мостом, щоб хлопці злякалися і одумалися, і потім відганяє його на потрібне місце.

Проходження місії «Містер Річардс» на 100% (золото):

  • Убийте 3 ворогів за допомогою атаки в режимі скритності.
  • Чи не отримаєте ушкоджень під час бою з Рокко.
  • Посадіть вертоліт, не пошкодивши його.
  • Завершіть завдання за 10:00.

Секрети:
У цій місії ми дізнаємося, що стало з персонажем Рокко Пелосі після подій GTA 4 The Ballad Of Gay Tony.