Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Хтось сказав "йога"? (Did Somebody Say Yoga?) в гта 5Місія, яка відкривається відразу після виконання завдання «Смертник».

Майкл бере участь в класі з йоги разом з Амандою і тренером Фабьеном Ларуш. Після того, як Фаб'єн намагається показати сексуальну позу йоги, Майкл б'є його, але промахується і падає в басейн.

Самі по собі заняття йогою в GTA 5 дуже прості, тому дотримуйтесь інструкцій на екрані. Просто затискаємо потрібні кнопки в потрібний момент.

Після йоги, вирушаємо разом з Джиммі в Burger Shot, щоб той забрав деякі препарати у свого друга Арона. На зворотному шляху додому, Джиммі дає Майклу випити напій з наркотиками і у того починаються галюцинації. Синок змушує вийти його з машини, і їде в гордій самоті, поки Майкла в натуральному сенсі кошмарить.

Його відвідують мавпи, його викрадають інопланетяни, а в кінці кінців він прокидається в одній нижній білизні. І йде додому. Там лежить записка від Аманди, де вона пояснює, що їй і дітям довелося залишити його на деякий час, бо сил терпіти божевільні витівки більше не залишилося.

Проходження місії «Хтось сказав" йога "?» На 100% (золото):

  • Закінчити за 15:00 хвилин.
  • Пройдіть першу, другу і третю позу йоги без помилок.