Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Пограбування "Мерріуезер" (The Merryweather Heist) в гта 5

Проходити її можна двома способами.

Вантажний корабель

Коротко: Майкл встановлює бомби в порту, Франклін забезпечує загороджувальний вогонь, а Тревор підбирає потрібну нам річ.

Історія розвивається таким чином: спочатку ми, Франкліном, прибираємо охоронців на судні, за допомогою тепловізора. Краще буде, якщо у вас є глушник, і вбивайте охорону поодинці, щоб ніхто не зміг дорватися до аварійної сигналізації.

Убивши всіх, перемикається на Майкла. Він повинен встановити чотири бомби, перші три ставляться на носі і щоглах. Коли встановлюється четверта бомба, перемикається на Франкліна, щоб захистити Майкла.

Після цього вас помітять в будь-якому випадку. Розпочнеться перестрілка, з'явиться вертоліт. Майкл повинен встановити останню бомбу, а потім пройти по кораблю, щоб зістрибнути в воду - Франклін, в свою чергу, повинен очистити йому шлях.

Далі беремо телефон, вибираємо «Контакти» і «Вибух».

Як тільки судно вибухає, перемикається на Майкла - він під водою, в аквалангу. Сонар повинен видати нам місце розташування вантажу. Чим менше пульсуюча область на радарі, тим ближче ви до мети.

Потім ви отримаєте доступ до Тревору в підводному човні.

Морська авантюра

Коротко: Майкл, з Франкліном, на вертольоті підносить міні-підводний човен з Тревором, той занурюються, крадуть цінну річ, а потім їх атакує охорона на човнах та гелікоптерах.

Рада GRC: пройдіть «льотну школу» Майклом перед цим варіантом пограбування.

Піднімаємося з аеродрому на вантажному вертольоті і чіпляємо міні-підводний човен. Тепер летимо до потрібної точки і опускаємо там субмарину в воду. Далі ми перемикається на персонажа, який сидить всередині субмарини.

Вибираємо через телефон додаток Trackify і знаходимо мету. Карта має глубінометр, тому наша мета розташована в 0.1m від поверхні і в 0m за рівнем моря. Підбираємо пристрій.

Далі перемикається на Майкла. І чіпляємо підводний човен. В цей час з'являється охорона, яку ми відбиваємо за допомогою Франкліна: він може бути як по одну сторону вертольота, так і по іншу.

Після того, як відіб'ється від атаки, повертайтеся на аеродром.

Проходження місії «Пограбування Мерріуезер» на 100% (золото):

Варіант «Вантажний корабель»

  • Убийте 12 ворогів пострілом в голову.
  • Завершіть місію з точністю стрілянини не менше 80%.
  • Убийте 12 ворогів в сховищі режимі.
  • Знайдіть контейнер з пристроєм протягом 1 хвилини.
  • Увійдіть всередину корабля, будучи не виявленим.

Варіант «Морська авантюра»

  • Знайти контейнер з пристроєм за 2 хвилини.
  • Усунути всіх ворогів з Мерріуезер.
  • Позбавтеся від переслідування ворогів максимум за 4 хвилини.
  • Завершіть місію за 14:30.