Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Неприємності з законом (Legal Trouble) в гта 5Їдемо за Моллі в аеропорт. Як тільки ви доберетеся до неї, то побачите, що Моллі їде в супровід поліції і вертольота. Вам потрібно гнатися за нею по злітній смузі.

Намагаємося ухилятися від вибухів, літаючих поліцейських машин та інших перешкод, аж до того моменту, як Моллі приїде до ангару.

Вона вилазить з машини - женемося за нею. Стріляти не потрібно. Далі піде цікава сценка (Моллі плюс турбіна), після якої підбираємо фільм і відносимо ноги на літаку, який стоїть навпроти ангара.

Щоб швидко відірватися від поліції і прибрати рівень переслідування - летите в бік океану, а не міста.

Проходження місії «Неприємності з законом» на 100% (золото):

  • Досягніть максимальної швидкості на будь-якому автомобілі.
  • Подивіться через камеру Weasel News протягом 15 секунд.

Рада GRC: так як під час перемикання на камеру вертольота ви втрачаєте керування машиною, то робіть це кілька разів і дуже швидко, щоб набрати потрібні секунди.

  • Втратьте рівень розшуку за 2 хвилини.
  • Завершіть завдання за 5:30.

Особливості і секрети:

  • Дуже дивно, що кіноплівка НЕ влетіла в двигун разом з Моллі.
  • Літак, який стоїть в ангарі, загнаний в нього задом. Це дуже дивно, так як у більшості комерційних реактивних літаків просто немає заднього ходу.