Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Варіант А: Пожежні

По завершенню місії «Плани архітектора», якщо ми вибрали варіант «Пожежні», то нам потрібно знайти підходящу машину для відходу. Тачка Майкла не підходить. Якщо ви позитивно відповісте на дзвінок Трейсі, то виконайте місію «Турботливі батько», яка не є обов'язковою.

Беремо будь-яку тачку, яка вам більше подобається, відвозимо її до точки відходу і помічаємо її координати.

Потім, видобуваємо машину пожежників.

Після цього, їдемо до Лестеру. План, як ви знаєте, такий - Майкл переодягається в прибиральника і розміщує в спеціальних місцях бомби. Потім підриває їх, ФРБ викликають пожежників, Лестер перехоплює їх виклик і головні герої, замаскувавшись під пожежних, проникають в будівлю.

Їдемо до будівлі ФРБ.

Заходимо через головний вхід, показуємо пропуск і сідаємо в ліфт.

Виходимо з ліфта, перетинаємо зал, беремо швабру і відро з шафи.

Потім йдемо до першої точки (червоний маркер на радарі). Ставимо відро на підлогу і починаємо зчищати пляма бруду. Потім з'явиться запит і вам потрібно буде помістити бомбу в перший шафку.

Далі переходимо в наступний зал і все по-новій. Людям, які навколо, плювати на вас, тому не звертайте на них уваги.

Встановивши всі бомби, виходимо з будівлі. Майкл дзвонить Франкліну і починається другий етап пограбування. Франклін їде на пожежній машині і підбирає Майкла. Висаджуємо бомби через телефон (розділ «Контакти»).

Їдемо до будівлі ФРБ, піднімаємося на ліфті. У вас обмежений час, тому дійте швидко, інакше помрете від диму. Біжимо по сходах наверх, на 53 поверх, потрапляємо в серверну кімнату.

Після того, як ми беремо дані на жорсткому диску, будівля починає валитися. Вибирайтеся з нього, поки не натрапите на замкнені двері. Її вирубують сокирою і в цей момент гине самий недосвідчений ваш член команди.

Далі біжимо через цей палаючий пекло, поки не проізодйте вибух, який оглушити Франкліна і він відстане від банди. І наткнеться на агентів, які не встигли вийти з будівлі. Їх доведеться вбити.

Потім підбігаємо до своїх, ліземо вгору по завалу.

Зрештою, ви доберетеся до ліфта, і зійдіть до його шахту. Виходимо з будівлі і бігом до своєї машини. Від'їжджаємо до машини відходу, там спалюємо пожежну машину, і все.

Проходження місії «Наліт на Бюро - Пожежники» на 100% (золото):
- Завершіть частина з прибиранням приміщень за 3 хвилини.
- Спустіться в шахту ліфта швидко, за 30 секунд.
- Залишок кисню при втечі не менше 40%.
- Завершіть завдання протягом 18:00.

Варіант B: Злом

Їдемо в державну установу і викрадають вертоліт. Летимо до жовтого маркера, що висить у повітрі. Там ми стрибаємо з парашутом і повинні приземлитися на дах.

Спустившись, біжимо до комп'ютера і запускаємо програму hackerconnection.exe. Далі піде проста міні-гра, пов'язана з числами. Просто знайдіть правильний IP, який вам дан (червоний, вгорі) серед розкиданих чисел. На це у вас є хвилина.

Після цього, запускаємо Bruteforce.exe. Це приблизно така ж міні-гра. Просто натискаємо потрібну кнопку, коли червона буква виявляється на горизонтальній лінії. Рухаємося зліва направо.

Зрештою, вибираємо Down & Out.exe і копіюємо дані.

Використовуйте Майкла, щоб зачистити територію праворуч і вгорі, а потім перейдіть на Франкліна, щоб зачистити територію зліва.

Коли почнуть розпорошувати дим, стріляйте по ньому з дробовика, наосліп, поки він не розчиститься.

Далі почнеться стандартний коридорний шутер, в якому краще використовувати укриття і дробовик в якості зброї. Ось тут можна знайти аптечку:

Потім, спускаємося вниз по стіні, беремо ракетницю і знищуємо вертоліт.

Спускаємося на землю, сідаємо в карету швидкої допомоги, і їдемо.

Проходження місії «Наліт на Бюро - Злом» на 100% (золото):
- Приземлитеся на основній частині даху.
- Зламати систему за 45 секунд.
- Не вбивайте цивільних осіб.
- Убийте 20 супротивників пострілом в голову.
- Закінчите з точністю стрілянини не менше 70%.
- Завершіть завдання за 19:00.