Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Ламар в біді (Lamar Down) в гта 5Колишня подружка Франкліна приходить до нього додому і повідомляє, що Ламар в біді і його терміново потрібно витягувати з цього лайна, поки не сталося чого поганого.

Їдемо на лісопилку. Там, зустрічаємося з іншими двома головними героями. Після кат-сцени, перемикається за Тревора і нам пропонують вибрати позицію. Найкраще входити прямо через головні ворота, прямо через міст.

Далі починається екшен, але на відкритому просторі, тому не забувайте перемикати персонажів. Коли у гру включаться снайпери, знімаємо їх за допомогою Майкла, наприклад.

Ми обходимо лісопилку як би праворуч, і наша мета - Ламар.

Коли доберемося до нього, потрібно повертатися назад, тим же шляхом, до виходу з лісопилки. Балласи буде дуже багато, тому крепитесь.

Виходимо з лісопилки і їдемо.

Проходження місії «Ламар в біді» на 100% (золото):

  • Убийте 17 ворогів пострілом в голову.
  • Закінчите з точністю пострілів не менше 70%.
  • Убийте хоча б по одному ворогові кожним головним персонажем.
  • Завершіть завдання за 13:30.