Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Майкл вирушає на прем'єру свого першого фільму «Катастрофа». Для початку, вам потрібно купити парадний костюм на захід. Крім цього, ми рекомендуємо перед цією місією запастися бронею і патронами під зав'язку.

Отже, йдемо в магазин Ponsonby, загортаємо направо і купуємо смокінг за 10 000 $.

Після цього, зустрічаємося з Джиммі і їдемо на лімузині до кінотеатру. Коли приїдете на місце, виходимо на червону килимову доріжку і після цього почнеться серія кат-сцен (в тому числі і з оклигав після приниження Лазло).

По завершенню кат-сцен, у вас є рівно 2 хвилини, щоб доїхати додому і врятувати Аманду з Трейсі.

Під'їхавши, дістаємо автомат (Не дробовик, в крайньому випадку пістолет) вбігаємо через парадний вхід і бачимо Аманду на сходах, яка зчепилася з викрадачем. Стріляємо йому в голову і піднімаємося вгору, там Трейсі тримають в заручниках. Тому обходимо ліжко ліворуч, але не наближаємося занадто близько, і чекаємо моменту, коли голова супротивника вигляне з-за Трейсі. Для цього включаємо спецздібності Майкла, уповільнюємо час і стріляємо в голову.

Рада GRC: якщо у вас будуть проблеми зі своєчасним обпаданням в голову, то використання електрошокової пістолета полегшить ваші страждання.

Далі, нам потрібно вибратися з будинку, який наповнили вороги. Спускаємося сходами і відстрілюється, використовуючи спецздібності Майкла.
Противники в бронежилетах, тому, якщо вони впали - це ще не означає, що вони мертві. Будьте обережні!
На кухні можна знайти аптечку.

Після того, як будинок буде чистий, виходимо на вулицю. Під'їде ще два автомобілі. Вступайте з ними в бій, бажано на відстані. Бажано, якщо у вас є гранатомет або РПГ, висадіть ця автомобілі якнайшвидше.

Коли всі будуть мертві, піднімаємося вгору в будинок, до дівчаток, і дивимося кат-сцену, де Джиммі стане героєм (в хорошому сенсі цього слова).

Проходження місії «Зійти з котушок» на 100% (золото):
- Розвинути максимальну швидкість на будь-якому виді транспорту.
- Убийте 12 ворогів пострілом в голову.
- Врятуйте Аманду і Трейсі пострілом противнику в голову.
- Завершіть завдання за 6:30.

Особливості і секрети:
- Так як Джиммі залежимо від комп'ютерних ігор, то остання сцена з його участю виконана в стилі шутерів (вид від першої особи).
- Також, в останній кат-сцені є відсилання на серію ігор Splinter Cell, де маска нічного бачення включається з характерним писком.
- Ця місія дуже схожа на місію з Max Payne: обидва головних героя повертаються додому, де бачать, що їхня сім'я захоплена. Обидва героя вбивають нападників за допомогою уповільнення часу. Однак, у Майкла далі все пішло більш позитивно
- Незрозуміло, звідки у Джиммі костюм військового. Бути може, єдино вірне припущення, що це косплейний костюм, так як Джиммі фанат гри Righteous Slaughter 7 (пародія на серію Call of Duty).