Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Бурильник (The Driller) в гта 5Відправляйтеся до точки призначення. Підходимо до бурової машині ззаду, забратися в кабіну вантажівки та вирулюємо на шосе. Для того, щоб скинути з хвоста поліцію, рухайтеся куди-небудь не до міста, а з нього - в пустелю, наприклад.
Якщо ви так і не зможете збити дві зірки розшуку, то взагалі звертайте з дороги де-небудь у пустелі і починайте нарізати кола. Зрештою, копи відстануть від вас.
Або, є альтернативний варіант проходження # 1. Для цього, під'їжджаємо до місця угону на швидкій тачці. Залишаємо її біля входу, підходимо до бурильної машині, збираємося у вантажівку (отримавши дві зірки розшуку), виїжджаємо з головних воріт, звертаємо наліво і ... Залишаємо машину.
Залазимо в свою швидку тачку і йдемо від поліції, як вам буде завгодно.
Потім повертаємося назад до вантажівки (він буде відзначений на міні-карті) і відвозимо його до точки призначення.
Або, альтернативний варіант проходження # 2. Для цього нам знадобиться Майкл зі своїми спецздібностями. Швидко знімаємо з снайперку всіх охоронців на будівництві і ховаємося в сусідній будівлі. Коли дві зірки розшуку пропадають, беремо спокійно бурильну машину в свої надійні руки.
Проходження місії «Бурильник» на 100% (золото):
- Не попадіться на крадіжці бурильної машини.