Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Величезний куш (The Big Score) в гта 5

План А: Тонко

Це менш екстримальний варіант проходження місії. Сідаємо в машину і їдемо на точку в тунель і чекаємо інкасаторів.

За сигналом Тревора, кидаємо дорожні шипи і їдемо. Починається кат-сцена. Після неї ми з бронетехнікою, у якої поміняли колеса, доїжджаємо до наступної точки - Федеральне сховище.

Далі, виконуємо вимоги охоронця і слідуємо за ним, так як він веде нас до золота. Як тільки золото забрано, їдемо з цього району, щоб викликати наступну кат-сцену.

Управління передається Франкліну і він повинен контролювати світлофори, щоб заплутати супротивників. Майки і Ті позначені синіми стрілками. Вам потрібно пропускати їх на зелене світло, а Мерріуезер (червоні стрілки) тримати на червоному сигналі світлофора якомога довше, щоб дати Майклу і Тревору виїхати подалі, в безпечне місце. Все дуже просто - у світлофора два положення: зелене світло або червоний.

Після світлофорів, наші герої потрапляють в засідку Мерріуезер під мостом. Дістаємо зброю і починаємо вбивати всіх, використовуючи укриття і перебіжки. Буде кілька хвиль супротивників, тому використовуйте перемикання між персонажами якомога активніше.

Коли все чисто, настає час їхати. Стрибаємо в Charger і слідуємо за Майклом.

Побачивши на іншому кінці вулиці блок-пост, звертаємо наліво, а потім направо, виходячи на шосе. Використовуйте спецздібності Франкліна, щоб проходити повороти.

Як тільки ви під мостом, під'їжджайте до відкритих дверей вантажівки і всередину.

Щоб потрапити туди швидко, сповільнюйте Франкліном час. Після цього їдемо в будинок Майкла, щоб завершити місію і подивитися дуже емоційну кат-сцену зі сваркою Тревора і Майкла і Лестера.

Проходження місії «Величезний куш - Тонко» на 100% (золото):
- Убийте 20 ворогів пострілом в голову.
- Виконайте менше 10 змін світлофора.
- Закінчите завдання з точністю пострілів не менше 60%.

План B: Очевидно

Більш складний і заморочений варіант проходження місії, але, при вдалих розкладах, вигідніший у фінансовому плані. Перед цією місією вам краще купити кожному герою по РПГ або гранатомету з максимальною кількістю патронів.
Сідаємо в машину і їдемо в банк. Як тільки ви доїдете туди, то управління переключиться на Франкліна. Починаємо бурити стіну тоннелепроходчіком.

Відганяє бурильник назад, заходимо в банк і встановлюємо бомби на решітки (ліворуч і праворуч від діри). Висаджуємо їх.

Після цього з'явиться поліція з приміщення, через яке ви пробурівают в банк. Займаємо позицію і відстрілюється. Буде дві хвилі - перша прийде з півдня, друга з протилежного кінця, з півночі.

Біжимо і закріплюємо решітку до вертолітним тросах. Стримуємо напад НПП (з'являться вже з діри в банківській стіні), поки клітини піднімають нагору.

Управління переключається на Тревора і ми летимо на вертольоті, переносячи золото. Але незабаром управління перемикається на Майкла. Нам потрібно вибратися з будівлі разом з напарником.

Використовуємо укриття і спецздібності. Коли з'явиться вертоліт, беремо ракетницю під сходами і знищуємо його. Перемикаємося на Франкліна, і збиваємо другий вертоліт. Далі противники перемежатимуться з вертольотами, нам же потрібно бігти до потрібної точки.

У підсумку, ми спустимося вниз по сходах і опинимося в гаражі, там знаходиться стоянка з тачками для відходу. Але перед тим, як звідти виїхати, вам потрібно буде відбити кілька хвиль атаки. Використовуйте ракетницю або гранатомет, які ми порадили вам купити на самому початку. Але не висадіть автомобілі для відходу!

Далі, вам потрібно прибрати 5 зірок розшуку. Як їх прибрати? Дуже важко. Єдина порада - не вступайте в бій, просто біжіть і ховайтеся. Найкраще це зробити, якщо з'їхати з дороги і виїхати в пагорби.

Здавалося б, уже все, але немає. Три вертольоти Мерріуезер перехоплять два ваших вертольота. Щоб їх позбутися, просто вирівнюють приблизно на одну лінію з ними, не занадто близько, і Лестер зіб'є їх з ракетниці. Не зависає в повітрі і не зупиняйтеся, дійте швидко.

Позбувшись Мерріуезер, вантажимо золото на поїзд, і повертаємося на аеродром, щоб подивитися кат-сцену.

На відміну від фіналу «тонкого» підходу, в цьому ролику емоцій буде зовсім мало, на відміну від отриманих грошей.

Проходження місії «Величезний куш - Очевидно» на 100% (золото):
- Убийте 20 ворогів пострілом в голову.
- Скиньте золото на поїзд протягом 30 секунд.
- Завершіть завдання з точністю стрілянини не менше 60%.
Рада GRC: тому, краще не використовуйте мініган.
- Завершіть місію за 16:00.