Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Вбивство - Готель (Hotel Assassination) в гта 5Це перша місія з низки завдань, за допомогою яких ми впливаємо на ринки і акції в GTA 5. Можна порадити вам відкласти цю місію, як і всі інші місії з розділу «Вбивство», щоб отримати максимальні гроші в самому кінці сюжетної лінії. Тим не менше, якщо ви хочете пройти цю місію посеред сюжетної компанії, то для початку ознайомтеся зі статтею «BAWSAQ і LCN: купуємо акції на біржі».

Лестер просить Франкліна, щоб той убив мета при виході її з готелю. Ваша мета - чоловік у рожевій сорочці. Ваша позиція - через дорогу, на стоянці. Після вбивства ви повинні швидко покинути місце злочину, тому перед початок «полювання» потурбуйтеся про те, щоб мати під боком швидку і маневрену машину.

Якщо вас помітить охорона, то ви отримаєте 3 зірки розшуку.

У нагороду ви отримаєте 9000 $ і станете обладетелем квартири в Vinewood Hills, але при цьому втратите свій будинок в Strawberry.

Як заробити в місії «Вбивство - Готель»:
Перед початком місії інвестуємо в Betta Pharmaceuticals через біржу BAWSAQ всю вільну готівку усіма персонажами відразу. Потім, по завершенню завдання, дочекайтеся, поки ціни на акції не стануть максимально високими, і продавайте їх. PROFIT!