Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Вбивство - 4 цілі (The Multi Target Assassination) в гта 55Це друге завдання від Лестера, де він просить нас прибрати конкретних людей. На цей раз жертвою падуть четверо корумпованих присяжних, які пов'язані з Redwood Cigarettes. Вам потрібно послідовно грюкнути всі чотири цілі за 9 хвилин.

Для того, щоб швидше дістатися до цілей за дев'ять хвилин, краще використовувати мотоцикл. Перед четвертою метою краще змінити мотоцикл на автомобіль.

Після того, як вбиваєте одного, Лестер дає інформацію про наступне. Пам'ятайте, що ви не повинні бути занадто близько до мети, щоб вона нічого не запідозрила. Тому ідеальним варіантом буде використання снайперської гвинтівки.

Перший: на Vespucci Beach, в тренажерному залі, біля парасольки E-Cola.
Другий: на парусній яхті, в Pacific Bluffs, трохи за межами міста
Третій: в західному Вайнвуде, в Eclipse Medical Tower. Лестер підказує, що дивитися потрібно на брудні вікна, не мийника.
Четвертий: рухається на мотоциклі Bati навколо Vinewood Hills. Його потрібно просто збити на землю і переїхати на машині.

Як заробити в місії «Вбивство - 4 мети 100%»:
Перед початком місії інвестуємо в Debonaire Cigarettes через біржу LCN всю вільну готівку усіма персонажами відразу. Потім, по завершенню завдання, дочекайтеся, поки ціни на акції не стануть максимально високими, і продавайте їх. Більш докладно читайте в статті «BAWSAQ і LCN: купуємо акції на біржі».