Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

місія Хижак (Predator) в гта 5Взявши під контроль Франкліна, слідуємо по шосе і переслідуємо тачку. Потім згортаємо вліво, на бездоріжжі. Використовуючи спецздібності Франкліна, їдемо акуратно, не надто швидко, відстати у вас вийде лише при великому бажанні.

Після того, як цільової автомобіль зустрінеться з оленями, біжимо до нього.

Далі перемикається на Майкла і Тревора, які їдуть в аеропорт і сідають у вертоліт. Летимо до жовтого маркера, який у результаті перетвориться на жовте кільце, що висить у повітрі. Влітаємо в нього.

Потім, гра перемикається на Майкла зі снайперською гвинтівкою і тепловізором. Треба розстріляти селюка в лісі. Двоє на хребті, один на півдорозі до схилу, другий біля річки.

Третього вбиваємо Франкліном і Чопом.

Проходження місії «Хижак» на 100% (золото):

  • Убийте 3 ворогів пострілом в голову.
  • Не вбивайте тварин.
  • Завершити завдання з точністю пострілів не менше 70%.
  • Завершити завдання за 9 хвилин.

Секрети:
У цій місії можна побачити справжнісінького снігової людини. Докладніше про це в нашій статті «Секрети GTA 5».