Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Це третє завдання від Лестера (попередні: «Готель», «4 мети»), за допомогою якого ми, крім іншого, може заробити величезні гроші на біржі. Рекомендується відкласти це завдання наостанок в проходженні GTA 5, коли у вас вже буде матися істотний капітал для інвестицій.

У цій місії Лестер просить Франкліна вбити Джексона Скіннера, керівника розробки продуктів для Facade. У Скіннера є прихильність до дівчат легкої поведінки, особливо до однієї, жівущуей в районі La Puerta. Ви повинні простежити за повією.

Дівчина буде відмовляти всім, крім одного хлопця. Коли вона стрибне в зелену машину з відкритим верхом, це і буде Скіннер. Убийте його.

Можна або порівнятися з тачкою і розстріляти Джексона, або збити його з дороги, і вже розправитися там, або вбити мета за допомогою снайперської гвинтівки з відстані, або скористатися липучою бомбою. Варіантів купа.

Проходження місії «Вбивство - Панель» на 100% (золото):
- Не привертайте уваги поліції.

Як заробити грошей в місії

До початку місії вкладетеся усіма трьома персонажами на всі гроші в акції Fruit на біржі BAWSAQ. Після завершення завдання, продавши акції, ви заробите приблизно 60% від вкладеної суми. Детальніше читайте в нашій статті «BAWSAQ і LCN: купуємо акції на біржі».