Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Вбивство - Автобус (The Bus Assassination) в гта 5Це четверте завдання від Лестера (попередні: «Готель», «4 цілі», «Панель»), за допомогою якого ми, крім іншого, може заробити величезні гроші на біржі. Рекомендується відкласти це завдання наостанок в проходженні GTA 5, коли у вас вже буде матися істотний капітал для інвестицій.

Лестеру потрібно вбити підпільного мільйонера, який їздить на роботу на автобусі. Тому Франкліну необхідно викрасти автобус, щоб підібрати потрібного пасажира.

Але коли він гальмує на зупинці, мета відчуває недобре і тікає на мотоциклі. Вам потрібно наздогнати її і роздавити.

Вся складність полягає в тому, щоб не спровокувати поліцейських, так як їх у цій місії буде багато. Вони ходять по вулицях, роз'їжджають на машинах, тому будьте обережні під час руху по маршруту.

Ви заробите 7000 $.

Проходження місії «Вбивство - Автобус» на 100% (золото):
- Убийте жертву автобусом.

Як заробити гроші в місії

До початку місії не вкладає ні в що, але відразу ж після вкладетеся усіма трьома персонажами на всі гроші в акції Vapid на біржі BAWSAQ. Акції будуть коштувати порядку 100 $, а через деякий час підростуть до 400 $. Тим самим, це принесемо вам приблизну прибуток в 90% від вкладених коштів. Детальніше читайте в нашій статті «BAWSAQ і LCN: купуємо акції на біржі».