Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Вбивство - Страйк (The Construction Assassination) в гта 5Це п'ятий завдання від Лестера (попередні: «Готель», «4 цілі», «Панель», «Автобус»), за допомогою якого ми, крім іншого, може заробити величезні гроші на біржі. Рекомендується відкласти це завдання наостанок в проходженні GTA 5, коли у вас вже буде матися істотний капітал для інвестицій.

Нашою метою є корумпований бізнесмен Енцо Бонеллі. Так як це нехороша людина, Лестер хоче його усунути. Вся проблема, що Бонеллі знає про покущеніі, тому оточив себе охороною.

Енцо ховається на вершині будмайданчика.

Щоб дістатися до нього, потрібно сісти в ліфт і піднятися нагору. Але перед цим вдарте охоронця, який сторожить вхід на будівництво. Потім, за допомогою снайперської гвинтівки, розберіться з рештою, щоб дістатися до ліфта.

Коли підніміться на дах і побачите кран, з якого по вас буде стріляти снайпер, також убийте його за допомогою гвинтівки з оптичним прицілом, а потім перейдіть на гранатомет. Знищіть вертоліт, після цього зістрибніть з даху на парашуті (лежить на дошках, можна підібрати).

Альтернативний метод проходження: зніміть двох охоронців зі снайперку; далі по прямій, до жовтої сходи; піднімаємося вгору, поки не почуємо вертоліт; збиваємо його з РПГ; злазить назад.

Нагородою за виконання цього завдання стане 10 000 $.

Проходження місії «Вбивство - Будівництво» на 100% (золото):

  • Збийте мета у вертольоті.

Особливості:
Після того, як Франклін натискає на кнопку ліфта, він автоматично перезаряджає свою зброю, незалежно від того, сповнений магазин чи ні.

Як заробити гроші в місії

До початку місії вкладетеся усіма трьома персонажами на всі гроші в акції Gold Coast на біржі LCN. Після завершення завдання, продавши акції, ви заробите зверху приблизно 90% від вкладеної суми. Детальніше читайте в нашій статті «BAWSAQ і LCN: купуємо акції на біржі».