Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Сафарі на районі (Hood Safari) в гта 5Дана місія може бути розпочата як Франкліном, так і Тревором. Вони, плюс Ламар, зустрічаються у Франкліна будинку і вирішують поїхати на Гроув-Стріт, купити наркотиків. Але там їм підсовують замість нормального товару - підробку.

Вам потрібно переміщатися від одного автомобіля до іншого, ховаючись за ними. Потім використовуйте гранатомет, щоб розправитися з цілою купою ворогів.

Після цього, переключившись на Тревора і включивши його спецздібності, ви розчистите перед собою шлях. Слідуючи ігровим підказкам, біжимо до водних мотоциклів, припаркованим в каналі, слідом за Ламаром. Там тусуються телиць і репер, якого можна пристрелити без всяких наслідків.

Далі втікаємо по воді, піднімаємося на пагорб, крадемо тачку копів, скидаємо поліцейське переслідування. І їдемо, зрештою, додому.

Проходження місії «Сафарі на районі» на 100% (золото):

  • Убийте 12 ворогів пострілом в голову.
  • Завершіть місію за 07:00.
  • Закінчите місію з точністю пострілів 70% і вище.

Особливості:

  • На початку даної місії можна знайти відсилання на Карла Джонсона з GTA San Andreas. Детальніше читайте в нашій статті «Секрети GTA 5».
  • Дана місія дуже варіативна, залежно від того, ким ви граєте, при втечі персонажі можуть розділитися або піти в парі з кимось (Франклін з Тревором, або хтось з Ламаром), плюс будуть різні діалоги між ними.
  • Наркосделка відбувається в будинку, який стоїть на місці будинку Сіджея в GTA San Andreas.