Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Троє - це компанія (Three's Company) в гта 5Місія починається біля будівлі FIB. З'ясовується, що FIB хочуть діяти проти IAA (аналог ЦРУ), щоб отримати більше дотацій від уряду. Після кат-сцени сідайте в машині Дейва і їдьте до Франкліна і Тревору.

Коли Майкл буде готовий, летите на вертольоті до будівлі IAA. Тревору необхідно підвести вертоліт до даху, до стіни, щоб доставити Майкла на позицію. Коли ви зробите це, включиться коротка кат-сцена. Потім спускайтеся по стіні вниз, повз офісів, де працюють люди, до потрібної точки. Розпочнеться кат-сцена, після якої розбиває скло і вриваємося всередину.

Як тільки Майкл бере заручника, перемикається на Франкліна і починаємо знімати супротивників з снайперку. Після того, як вискочите з вікна, повиснувши на тросі, знову перемикайтеся на Майкла і розстрілюйте залишилися з пістолета.

Потім потрібно буде розібратися з трьома вертольотами. Краще зробити це Майклом, з його спецздібностями.

Покінчивши з вертольотами, летимо назад.

Проходження місії «Троє - це компанія» на 100% (золото):

  • Убийте 10 ворогів пострілом в голову.
  • Завершіть місію з точністю пострілів не менше 60%.
  • Завершіть місію максимум за 7:30 (для цього боріться з вертольотами за допомогою Майкла).