Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Смертник / Ходячий мрець (The Dead Man Walking) в гта 5Місія, яку ми можемо пройти відразу після виконання завдання «Сором або слава».

На балконі обсерваторії зустрічаємося з Дейвом Нортоном, агентом FIB. В ході розмови, Майкл розповідає, що це він пограбував ювелірний магазин, і Дейв може його заарештувати, але ... немає. У Дейва є для нас нова робота. Нам потрібно проникнути в морг і переконатися, що інформатор FIB дійсно мертвий.

Далі слід кат-сцена і ви прокидаєтеся в морзі. Через зал від вас знаходиться потрібне тіло. Природно, що це не стукач, а тіло якоїсь нещасної чорношкірої жінки. Як тільки ви його виявите, обертається до дверей і зустрічайте агента націленим пістолетом.

Після цього вибирайтеся з будівлі, нам потрібно пробратися на другий поверх. Використовуйте кути для прикриття і спецздібності Майкла для стрільби. Піднімайтеся наверх, по сходах, спиною, щоб бачити засіли в засідці ворогів і акуратно позбавляючись від них. В заскленій області, яка прямо навпроти дверей, в мішку для сміття, є зброя для вас.

Потім пробираємося до вікна, розбиваємо його, вилазимо назовні, стрибнувши в контейнер. Відстрілюючись, біжимо до найближчої парковці, викрадають автомобіль і тікати.

Завдання завершиться, як тільки ви скинете копів з хвоста і зустрінетеся з Франкліном.

Проходження місії «Смертник» на 100% (золото):

  • Убийте 14 противників пострілом в голову.
  • Убийте 4 супротивників, використовуючи спецздібності Майкла.
  • Завершіть місію з мінімальним збитком для броні і здоров'я.
  • Завершіть місію з точністю вище 70%.
  • Завершіть місію за 9:30.

Особливості:

  • Якщо не прокинутися, поки лікарі вас оглядають в морзі, то вони прикінчать вас пилкою для розтину.