Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Розвідка в порту (Scouting the port) в гта 5Після кат-сцени, в якій з'ясовується, що у Флойда проблеми з жінками і він працює в порту, вирушаємо туди на равзедку.

Заїжджаємо прямо у ворота і бригадир дає вам роботу з навантаження контейнерів. Потім ви перейдете на більш відповідальну роботу - у вантажний кран. Після того, як звільнитеся від свого новоявленого боса, сфотографуйте корабель - носову частину, охорону і корму.

Потім беремо вантажівку і їдемо до позначеної точці. Там нас зустрічають агрессвние охоронці, які відволікаються на товариша Тревора, а він у цей час викрадає портфель і тікає додому.

Там складається план пограбування і вибираємо варіанти:

А. Вантажний корабель.
Майкл встановлює бомби в порту, Франклін забезпечує загороджувальний вогонь, а Тревор підбирає потрібну нам річ.

B. Морська авантюра.
Майкл (і Франклін) на вертольоті підносять міні-підводний човен з Тревором, той занурюється, крадуть цінну річ, а потім їх атакує охорона на човнах та гелікоптерах. Перед цим варіантом вам потрібно пройти Майклом «льотну школу», щоб прокачати його навички пілота.

Який би варіант ви не вибрали, завжди відкривається додаткова місія - «Міні-субмарина».

Проходження місії «Розвідка в порту» на 100% (золото):

  • Без пошкоджень контейнерів.
  • Зробити все три фотки судна відповідно до інструкцій.
  • Виконайте все, не викликаючи заворушень в доках.
  • Завершити за 20:00 хвилин.