Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Слава або сором (Fame or Shame) в гта5Місія, яку ми проходимо після виконання завдання «Возз'єднання друзів». Також тепер у нас є можливість перемикатися у вільному режимі на будь-якого з трьох головних героїв GTA 5.

Майкл і Тревор знову бачаться один з одним, після десяти років. Тревор зауважує, що Трейсі, дочки Майкла, немає вдома, на що Джиммі зауважує, що вона вирушила брати участь в шоу «Сором або Слава».

Стрибаємо в тачку і їдемо до арени Maze Bank. Там виходимо і заходимо всередину арени. Коли до вас підійде чоловіків і попросити перепарковаться тачку зі словами «Ці місця тільки для співробітників» - обов'язково б'ємо його в голову кулаком.

Після кат-сцени вибігаємо на вулицю, хапаємо вантажівку і мчимо за Лазлоу. Причіп можна відчепити, щоб розвинути велику швидкість.

Після декількох секунд переслідування Лазлоу згорне на залізницю - НЕ їдьте за ним, а просто продовжуйте свій шлях по дорозі, паралельно.

Вашою метою не є нашкодити Лазлоу під час погоні - тому не тараньте його, не стріляйте по ньому, а просто йдіть за ним, до міської річки Лос-Сантоса. Там буде кумедний ролик і все, кінець завдання.

Проходження місії «Сором або слава» на 100% (золото):

  • Розвинути максимально можливу швидкість на вантажівці.
  • Бути весь час поблизу від Лазлоу під час погоні.
  • Вдарити по щщам мужика, який попросить вас не паркуватися біля арени.
  • Чи не відчіплювати причіп під час погоні.

Особливості:

  • Музика, під яку виступає Трейсі на шоу: Rick James - Give It to Me Baby.
  • Це перший раз, коли ми бачимо Лазлоу своїми очима. У всіх попередніх іграх серії ми чули лише його голос на радіо.