Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Возз'єднання друзів (Friends Reunited) гта 5Місія, яка відкривається після виконання завдання «Крижаний лабіринт».

Незважаючи на назву, в цьому місії ми будемо грати всього лише за одного Тревора.

Схематичний план у нас такий: їдемо на стоянку трейлерів; ставимо липкі бомби на трейлерах; перш ніж покинути стоянку - висаджуємо бомби; повертаємося до Вейду.

Які труднощі можуть виникнути? По-перше, встановлювати бомби потрібно в сховищі режимі, щоб вас не помітили байкери. Для цього вам знадобитися здатність липких бомб прилипати до будь-якого об'єкта, якщо їх кинути на нього. Навіть з відстані. І при цьому ви не ризикуєте бути виявленими.

Після того, як всі п'ять бомб будуть встановлені - висаджуємо стоянку трейлерів і їдемо назад, в Лос-Сантос.

Проходження місії «Возз'єднання друзів» на 100% (золото):

  • Убийте 5 ворогів пострілом в голову.

Порада: вам потрібна гармата з глушником. Підкрадайтеся до кількох одиноким байкерам (не до тих, що ходять по парам) ззаду і робіть хедшоти. Після вибуху вас виявлять залишилися в живих байкери, їм теж можна прописати хедшоти.

  • Знищіть трейлери, будучи не виявленим.
  • Завершіть завдання з мінімальними пошкодженнями броні і здров'я.
  • Знищіть всі трейлери за один раз.