Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Крижаний лабіринт (Crystal Maze) в гта 5Місія відкривається після виконання завдання «Тревор Філіпс Індастріз».

Краще почати проходити цю місію днем, в ясну сонячну погоду. Поїдьте на ферму братів О'Ніл. Доїхавши до точки, займіть позицію на пагорбі, а там вибирайте снайперську гвинтівку.

Противників найкраще розстрілювати зліва направо, почавши з самого крайнього. Намагайтеся вбити якомога більше ворогів за допомогою снайперку, і лише після цього беріть зброю типу автомата і дробовика, і йдіть зачищати ферму.

Позбувшись від всіх захисників ферми зовні, заходите в будинок, з лівого боку. І починайте випалювати все там. Використовуйте укриття і спецздібності.

Вам потрібно дійти до дверей, що вели в підвал. Там, усередині, всього одна людина. Вбиваємо його.

Після цього, беремо каністру і робимо слід з бензину, що веде від підвалу до виходу з дому. Потім стріляємо в нього і ... БАБАХ!

Проходження місії «Крижаний лабіринт» на 100% (золото):

  • Убийте 10 противників пострілом в голову.
  • Пройдіть місію з мінімальним збитком для броні і здоров'я.
  • Убийте 2 ворогів з 1 пострілу.

Порада: для цього вам потрібна важка снайперська гвинтівка (Heavy Rifle).

  • Фінішує з точністю стрілянини не менше 80%.