Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Нервовий Рон (Nervous Ron) в гта 5Ця місія відкривається відразу після виконання завдання «Містер Філіпс». Байкери мстять за те, що їм зробив Тревор і забираються в його житлі. Даремно, даремно, даремно.

Загляньте в магазин Ammunation і візьміть снайперську гвинтівку. Потім їдьте до водонапірній башті і заберіть на самий її верх.

Звідти вбивайте охоронців так, як вас буде просити Рон. Вони будуть відзначатися червоними крапками на карті. Перший з них стоїть на початку сходів.

Крім цього, доведеться розстріляти два ліхтарі, коли Рон попросить про це.

Далі потрібно буде вполювати пілота вертольота. А після цього перемикається на зброю ближнього бою, і починаємо свій шлях до ангару, використовуючи укриття. Вам потрібно дістатися до літака (буде відзначений блакитний точкою на карті). Потім стрибаємо на його крило і продовжуємо відбиватися від байкерів. На крилі можна крутитися на 360 градусів в різні боки.

Потім зістрибніть з крила в літак і злітайте. Не забудьте прибрати шасі.

Слідуйте за Роном, але будьте якомога ближче до землі, щоб не потрапити під радари. Ні в якому разі не летите над авіабазою. Взагалі, найчистіше шлях знаходиться ліворуч, між мостами і горами.

Зрештою, вам потрібно буде приземлитися на аеродромі і загнати літак в ангар.

Проходження місії «Нервовий Рон» на 100% (золото):

  • Убийте мінімум 5 ворогів пострілом в голову.
  • Вбити всіх байкерів, лежачи на крилі літака.
  • Виграйте гонку проти Рона.
  • Проліт під 6 мостами.
  • Завершіть місію максимум за 12:30 хвилин.

Місія провалиться:

  • Якщо літак буде занадто сильно пошкоджений.
  • Якщо Рон або Тревор помруть.