Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Пограбування ювелірного (The Jewel Store Job) в гта 5Місія, яка відкривається після виконання якого завдання «Гвинтівки», або «Обладнання Bugstar».

Якщо ви обрали тихий режим проходження, то будете використовувати газ, який вирубає всіх, хто в магазині.

Якщо обрали гучний режим, то вам доведеться вриватися в магазин через головний вхід, з автоматами.

Місія складається з трьох частин:

Перша - це рух до мети. Найпростіша частина.

Друга: саме пограбування.

При гучному проходженні:
Чим досвідченіший ви найняли членів банди, тим швидше і більше цінностей вони заберуть. Час обмежений. У пріоритеті центральна частина магазину, так як там найбільше коштовностей.

При тихому проходженні:
Потрібно забратися на будівництво, де ми були перший раз, при розвідці. Залазимо Франкліном на дах, доходимо точки, збираємося на неї і кидаємо газову гранату у вентиляцію. Вентиляція буде через дах перед вами, підсвічена жовтим маркером. Після вдалого кидка буде кат-сцена.

Третя: втеча. Граючи за Франкліна, потрібно мчати на мотоциклі по вулицях міста. Швидкість це добре, але краще якщо ви будете уважні і не допустите падіння. Використовуйте спецздібності, і як тільки зістрибніть з мосту, шукайте тунель праворуч, щоб заскочити туди і сховатися.

Коли доберетеся до міської річки (каналу), то перемикайтеся на Майкла і зіштовхуйте машини копів. Потрібно не допустити, щоб поліція затримала ваших напарників або вбила їх.

Потім завантажуємо товаришів у фургон і їдемо в гараж.

Проходження місії Пограбування ювелірного на 100% (золото):

  • Вкрасти коштовності за 50 секунд.
  • Крадіжка ювелірних виробів з 20 прилавків.
  • Захистіть Франкліна під час погоні за міське річці.
  • Витратити на місію не більш 10:30 хвилин.