Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Устаткування Bugstar (Bugstar Equipment) в гта 5Місія, яка відкривається, якщо ви вибрали тихий спосіб проходження завдання в «Розвідці ювелірного».

Лестер пише вам текстове повідомлення, що помічений фургон з газом, і його треба якось прибрати до своїх рук. Практично це теж саме, що і місія «Гвинтівки», тільки нам потрібно взяти не машину зі зброєю, а з газом.

Їдемо до потрібної точки, заїжджаємо в ангар. Спрацює сигналізація, у вас з'явиться дві зірки розшуку та копи на хвості. Так як граємо за Майкла, то ми вміємо здорово стріляти і нормально водити. Вибір за вами, але краще, звичайно ж, сховатися від поліції, зачаївшись де-небудь, ніж вступати в бій.

Як тільки облава копів буде відбита, переганяємо вантажівка Bugstar з газом до потрібного місця.

Проходження місії «Обладнання Bugstar» на 100% (золото):

  • Хитрий жук: викрадення фургон, будучи не виявленими.

Тактика: заходимо в стелс-режимі із зворотного боку ангара. Оглушати робітника в червоному костюмі, який щось робить в задній частині фургона. Сідаємо за кермо, здаємо задом і їдемо.