Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Батькова дочка (Daddy's Little Girl) в гта 5Дана місія відкривається відразу після проходження завдання «Сімейна консультація».

Майкл відпочиває і вирішує, так скажемо, налагодити стосунки зі своїм недолугим сином Джиммі. Для цього вони їдуть на велопрогулянку. Там ми беремо велосипед напрокат і далі потрібно вступити в гонку з синочком.

Керувати велосипедом дуже просто, проблема лише в тому, що у Майкла не дуже сильне здоров'я, і якщо ви будете довго крутити педалі дуже швидко, то здоров'я почне падати.

Після гонки Джиммі покаже вам, що дочка Майкла, Трейсі, на яхті, з порноділки. Майкл стрибає у воду і пливе рятувати її, ніж донька не дуже-то й досить. Втім, як і її дружки.

Тому, стрибаємо на водний мотоцикл і тікати від розлючених власників яхти. Пам'ятайте, що висока швидкість це добре, але скидайте її в поворотах, щоб не врізатися в перешкоду.

Відірвавшись від переслідувачів, ссажівать Трейсі на берег, поруч з Джиммі.

Проходження місії «батечка дочка» на 100% (золото):

  • Чи не впасти з велосипеда (вам навіть не потрібно вигравати гонку).
  • Доплисти до яхти, де тусується Трейсі, менше, ніж за хвилину.
  • Розвинути на водному мотоциклі максимально можливу швидкість.