Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Розвідка в ювелірному (Casing the Jewel Store) в гта 5Місія, в якій ми будемо перевіряти ювелірний магазин. Відкривається відразу після проходження завдання «Додати у друзі».

Подивившись кат-сцену, сідайте в машину і їдьте на розвідку в Vangelico. Коли приїдете на місце, виходьте з машини і йдіть в магазин. Робимо фото за допомогою окулярів.

Потім виходимо з ювелірки, сідаємо назад у машину і об'їжджаємо квартал, до кута на південному сході, де будується будинок.

Піднімаємося на дах цього будинку, і потім на найвищу точку. Звідти переключаємось в режим камери і фотографуємо кондиціонер.

Як тільки зробите це, повертайтеся в машину і їдьте на швейну фабрику Darnell Bros, вибравши варіант плану пограбування: тихий («Обладнання Bugstar») або галасливий («Гвинтівки»). Потім набір учасників.
Набір банди

Доступні наступні люди для найму:

Водії:
Едді Тоу
Карім денцию

Стрілки:
Густаво Мота
Норм Річардс (якщо вибрати цього хлопця, то він втратить дуже і дуже багато алмазів)
Патрік Макрірі (з'явиться, якщо ви зустріли його у випадкових подіях раніше)

Хакери:
Пейдж Харріс
Крістіан Фелтц
Ріккі Люкенс

Ідеальним варіантом для того, щоб підняти максимальну кількість готівки на пограбування (1.2 мільйона доларів для Майкла), потрібно вибрати: Карім денцию, Патрік Макрірі і Ріки Лакенс.

На цьому місія закінчиться.

Проходження місії «Розвідка ювелірного» на 100% (золото):

  • Витратити на місію не більш 8 хвилин.
  • Сфотографувати всі три важливих точки, як на картинці, в одному фото: консоль сигналізації на стіні, вентиляційний отвір і камера безпеки.

Місія Розвідка в ювелірному (Casing the Jewel Store) в гта 5