Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Додати в друзі (Friend Request) в гта 5

Дана місія доступна відразу ж після завдань «Сімейна консультація» або «батечка дочка». Це перше наше завдання від Лестера.

Після кат-сцени сідаємо в машину і їдемо до точки на карті, в магазин Surburban Outfitters. Там одягаємо Майкла у футболку з жилеткою і шорти, які потрібні для місії, щоб виглядати технарем.

Далі знову рухаємося до потрібної точки, зазначеної на карті. З'являється кат-сцена з одним із програмістів, після того, як вона закінчиться, йдемо до його столу, за програмістом. Сідаємо за комп і закриваємо всі вікна з порнухою.

Вам потрібно дістатися до значка антивіруса і запустити його.

Потім вам потрібно підключити пристрій до досвідченого зразка. І валимо з будівлі, додому.

Там дивимося телевізор і чекаємо, поки не з'явиться сам Джей Норріс. Коли він дістане дослідний зразок - беремо теле набираємо йому.

Місія завершена.

Проходження місії «Додати у друзі» на 100% (золото):

  • Завершити все завдання за максимум 8:30.
  • Очистити робочий стіл максимум за 32 секунди.