Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Сімейна консультація (Marriage Counseling) в гта 5Місія розблокується після проходження завдання «Батько і син» і однієї місії «Незнайомців і фріків». У ній ми стикаємося зі зрадою Аманди у власному будинку Майкла і нам потрібно наздогнати любовнічка.

Сідаємо в машину і слідуємо за ним на пагорби. Опинившись там, обертаємо кабель навколо підстави балкона і зносимо його до біса.

Після цього виявляється, що тренер з тенісу був там всього лише гостем, а власники будинку - багатії, які посилають за вами головорізів. Відстрілюється від них за допомогою Франкліна, поки Майкл рулить. Нічого складного, в принципі.

Коли ви приїдете назад додому до Майкла, вас там чекає вельми неприємна зустріч з Мартіном Мадрасо, кримінальним авторитетом, чий будинок ви зруйнували. Але в ході кат-сцени, в якій вас поставлять на гроші, Майкл виживе.

Проходження місії «Сімейна консультація» на 100% (золото):

  • Мінімальні ушкодження для фургона Bison.
  • Завершити місію максимум за 5:30.
  • Завершити місію з мінімальними пошкоджень здоров'я і броні.
  • Убийте 3 ворогів, перебуваючи в машині.