Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Стретч на волі (The Long Stretch) в гта 5Ламар знайомить Франкліна зі стретч, який, здається, тільки що вийшов з в'язниці. Наш темношкірий герой не дуже-то радий такому знайомству. Вони починають сперечатися, поки Ламар не згадує про справи, які не потребують зволікань.

Їдемо в Ammu-Nation, щоб купити зброї, на випадок, якщо щось піде не так. Запасіться бронею на повну. Потім їдемо на склад, де зустрічаємося з Ді (якого Франклін і Ламар викрадали в місії «Чоп»).

І, як належало, ніякої угоди не буде - Ді здав Франкліна і компанію балласи. Стретч вбиває Ді. Після цього нам потрібно вибратися з будівлі, вступаючи в перестрілку з численними ворогами, які стоять буквально за кожним кутом. Тому будьте обережні.

Коли ви опинитеся на вулиці, то вас там зустріне поліцейський вертоліт. Цього ще не вистачало! Збийте його, потім біжимо що є сили, перелазимо через стіну, сідаємо в тачку і їдемо, скидаючи копів з хвоста.

Як тільки позбудемося рівня розшуку, їдьте додому до Франкліна.

Проходження місії «Стретч на волі» на 100% (золото):

  • Закінчите завдання з точністю пострілів не менше 60%.
  • Убийте 10 ворогів пострілом в голову.
  • Завершіть завдання з мінімальним збитком для здоров'я і броні.
  • Закінчите місію максимум за 10:30.

Рада GRC: щоб не тягнути час і не морочитися з поліцією, краще відразу тікати зі складів, сідати в тачку і тікати в підземні рейкові тунелі, що поруч з будинком Франкліна, і там перечікувати розшук.