Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Батько і син (Father & Son) в гта 5Місія відкривається після проходження завдання «Труднощі», в ній ми починаємо грати Майклом, син якого, Джиммі, потрапив у халепу.

Сідаємо в машину Аманди разом з Франкліном і котимо по GPS, поки не доїдемо до Джиммі, який вчепився за яхту, яку, в свою чергу, перевозять по автостраді.

Вам потрібно під'їхати до машини досить близько, щоб на неї переліз Франклін. Далі вам потрібно зловити Джиммі точно в свою машину, і після цього забрати Франкліна, який знову стрибне на капот.

Після цього вам потрібно буде поїхати в Los Santos Custom Shop, щоб відремонтувати автомобіль Аманди, і повернутися в свій будинок.

Проходження місії «Батько і син» на 100% (золото):

  • Врятувати Джиммі протягом максимум 10 секунд.
  • Доставити автомобіль Аманди без пошкоджень (від гаража LSCS і до будинку).