Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Її мета - відібрати позашляховик у одного мажорних синків, який, за сумісництвом, є Джиммі, сином Майкла.

Їдемо в Rockford Hills, в особняк Майкла. Гараж закритий і потрапити в нього можна тільки з дому.

Перелазимо через центральні ворота, і опиняємося у дворі. Нам потрібно вирубати садівника, він здуває листя і нічого не чує. Тому крадемося до нього зі спини, в режимі скритності, і вирубуємо потужним ударом кулака по потилиці.

Після цього піднімаємося по правій доріжці вгору, проходимо під аркою, збираємося на білий позашляховик, а з нього підтягуємося на дах. Звідти - у відкрите вікно, паралельно з цим слухаючи, як сваряться діти Майкла.

У будинку не виходьте з режиму скритності, щоб не потривожити людей.

Спускаємося сходами вниз, в хол, відразу ж загортаємо наліво (кухня перед вами) і ще раз наліво. І виходимо в гараж - там стоїть жовтий позашляховик.

Виїжджаємо з дому і мчимо до Симеону. Вся проблема в тому, що на задньому сидінні у нас Майкл з пістолетом. Тому, коли під'їдете до салону, то потрібно буде протаранити вітрину і в'їхати прямо всередину.

Далі б'ємося з Симеоном і перемагаємо його. На цьому завдання завершено.

Проходження місії «Складне» на 100% (Золото):

  • Завершити місію максимум за 5:00.
  • Чи не отримати ніяких пошкоджень у бою з Симеоном.
  • Оглушити садівника в режимі стелс-атаки.