Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія чоп в гта 5Ламар планує викрадення гангстера на ім'я Ді, щоб запросити великий викуп за нього.

Сідаємо в фургон і їдьте на бульвар Вайнвуд. Там вам потрібно буде переслідувати на фургоні мотоцикл, що, погодьтеся, не надто чесно. Використовуйте для погоні за ним спецздібності Франкліна, але особливо не парся, так як, в підсумку, мотоцикліста зіб'є автобус.

Потім слідуйте за вашою метою по провулку, використовуючи Чоп для пошуку і цькування. Після того, як гангстер заплигне на вагон, ви можете використовувати режим зору «з очей собаки», вибравши його в колесі персонажів, але при цьому ротвейлером управляти не можна.

Відкриваємо товарні вагони і шукаємо мету. У цей час Чоп відвернеться на привабливого кобеля і приступить до свого гомосексуальним, брудної справи. Можна його перервати, або не втручатися і дочекатися закінчення. Це ні на що не впливає.

 

Після цього знову йдемо за Чопом і знаходимо нашу мету, тягнемо його у фургон.

Але, в підсумку, Ламар зрозуміє, що це помилка і відпустить Ді.

Проходження місії «Чоп» на 100% (золото):

  • Фургон Ламара можна нанести лише незначні пошкодження за місію.
  • Дивитися з очей Чопа більше 10 секунд.
  • Завершити місію з мінімальними пошкодженнями здоров'я і броні.
  • Використовуйте спецздібності Франкліна протягом 7 секунд.