Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Реквізиція (Repossession) в гта 5Місія "Реквізиція" - Перше наше серйозне завдання від боса - Симеона.

Нам потрібно повернути мотоцикл, який гангстери заборгували автосалону. Їдьте за Ламаром на Vespucci Beach.

Коли прибудете на місце, слідуйте за Ламаром, перелазьте через ворота, і в провулок. В кінці вулиці, по праву руку, ви знайдете потрібний гараж. Відкрийте його.

Розпочнеться бійка з бандитами і одного застрелять. Підніміть пістолет і почніть перестрілку: застрельте найближчого, ховаючись за стіною гаража.

Далі рухайтесь по вулиці, використовуючи укриття, і відстрілюючи ворогів. Бандита по ліву руку, нагорі, можна вбити, вистріливши в білий бак з бензином. Потім, швидко ховаємося за цегляну низьку стіну праворуч, і відстрілюємо противників - один буде на вулиці, а два інших на балконах.

Коли під'їде синя машина, потрібно буде вистрілити в слід від бензину, який вона залишає. Біжимо далі, до кінця вулиці. Там з'явиться мотоцикл з бандитом - стріляємо по ньому, і біжимо до мотоцикла. Якщо цього не зробити, почнеться стомлююче переслідування мотоцикліста на машині, поки не зіб'єте його.

Беремо байк і прямуємо по GPS до точки призначення.

Проходження місії «Реквізиція» на 100% (Золото):

  • Встигніть зробити все за 6:30.
  • Обов'язково стріляйте в слід від бензину синьої машини.
  • Убийте від 6 ворогів пострілом в голову.
  • Завершіть місію з точністю пострілів не менше 70%.