Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій Пролог в гта 5Засніжене містечко, з одного боку, підтвердив, що в грі буде сніг, але з іншого - буде він у цій та ще однієї місії. Група людей з чотирьох, ще молодих людей коротко стрижений Майкл, Тревор з густою шевелюрою і вусами, Бред і водій.

Проникнення залишилося за кадром - перед нами вже відбувся наліт, а гра віддає під управління Майкла. Для початку заходимо в кімнату і направляємо приціл на заручників для того, щоб вони пішли в іншу кімнату. Потім заряд буде поставлений і потрібно буде взяти телефон і набрати єдиний контакт "Підірвати". Вирушаємо в сховище за грошима.

Як тільки вийдемо звідти, охоронець схопить Майкла і приставить до його голови кулю. Потрібно переключаться на іншого персонажа - Тревора. Як ?! Гра наочно продемонструє і розповість. Акуратно цілимося в голову невдалому напав і стріляємо. Потім йдемо до чорного виходу, де нас вже чекають браві поліцейські. Зброя у героїв підходяще - штурмові гвинтівки. Тепер можна вибирати, ким керувати і відбиватися від налетіла натовпу копів. З боєм прориваємося до автомобіля, де нас чекає водій. Весь цей час чутні діалоги, під час яких протагоністи називають один одного Ті та Майки.

Майкл: - Він склеїв ласти.
Тревор: - Ось він мудак!

Такими словами проводжають шофера - в невеликий заставці в нього потрапляє куля і за кермо сідає Майкл. Тепер просто мчимо по дорозі, зазначеної GPS-навігатором (пізніше його можна буде відключити, якщо ви не любите "нав'язування"). Наприкінці дорозі, біля самого місця, де бійців повинен чекати вертоліт. Але завантажується сцена - автомобіль не встигає проскакувати на переїзді і його зад Таранов поїздом. Герої ледве-ледве вибираються з покорёженного автомобіля, але в Бреда стріляє снайпер. Друга куль потрапляє в Майкла, який говорить Тревору йти, але останній стоїть на своєму і ховається, щоб відстріл. Управління віддається гравцеві, але ненадовго - після вбивства кількох копів завантажується наступна заставка, в якій Тревор спочатку бере в заручники проходить повз жінку, а потім тікає від федералів з думкою, що він єдиний вижив з групи нальотчиків.
Як би я довго не розписував цю місію, треба знати, що вона не така довга - гравець бере на себе управління всього на кілька хвилин, все інше - заставки. Ось і зараз показується сцена похорону Майкла, якого оплакує його сім'я, але сам він ховається за деревом зовсім недалеко, неподалік ошивается і федерал, агент FIB (так-так, у грі немає FBI, там свій аналог). Мабуть, це події, що послідували відразу за невдалим нападом.

Потім гра переноситься в кабінет доктора Ісайї Фридлендера, психотерапевта Майкла. Герой скаржиться на своє невдале життя, а саме на сина-ідіота, який те й робить, що "курить траву, дрочить і грає в ігри". Він розповість і про своє минуле: до 20 двічі відсидів у в'язниці, торгував дурью і дівчатами, а також займався різними іншими речами під стать. За сим Майки, він, до слова, перебуває під програмою захисту свідків, відправляється посидіти на лавці на узбережжі. Там якраз проходять Франклін Клінтон (Franklin Clinton) і Ламар Девіс (Lamar Davis). Останній запитає у Майкл, де знаходиться будинок одного засранца. Ці сцени добре пам'ятаємо по трейлерах.

Як і в GTA: The Ballad of Gay Tony, в GTA 5 будуть умови для отримання 100% за одну взяту місію і, відповідно, медалі трьох видів: бронза, срібло і золото. За 70 золотих медалей, отриманих в сюжетних і побічних місіях, отримуємо досягнення "Суцільне золото, крихітко!" Виконуючи умови, розробники закликають пам'ятати наступне: "Цілі завдання можуть бути не виконані, якщо гравець використовує завантаження з контрольної точки, таксі, пропуск завдання або чит".

Місію завершено!