Проходження GTA 4

Пошук

Замовні вбивства в ГТА 4
Після сюжетної місії "Наздогнати вантажівки" від Філа Белла відкриються нові побічні завдання - замовні вбивства. Їх іконка (приціл снайперської гвинтівки) знаходитиметься в Олдерні, де і отримуємо завдання. Інструкції буде давати якийсь Фіксер. Всього завдань дев'ять, видаватися вони будуть в хаотичному порядку. Крім настільки бажаних грошей за кожне завдання гравець отримає 2% в статистику після успішного вбивства дев'ятої жертви.


"Запорука гарного" ("Bailing Out for Good")

Мета виходить з поліцейської дільниці, саме час вбити її - тоді, коли вона попрямує до свого транспортного засобу. Якщо ні, то розстріляти машину з важкої зброї. Але робити це потрібно вкрай швидко і акуратно - навколо буде багато поліцейських. Подальше - відірватися від погоні - справа техніки. Нагорода - $ 3000.


"Тупик" ("Dead End")

Завдання полягає в тому, що б знищити пасажира Patriot. Кращим рішенням буде підірвати джип за допомогою ракетниці. Інакше потрібно буде розбиратися з численними збройними супротивниками. Винагородою послужить $ 6500.


"Залишена мета" ("Derelict Target")

У цьому завданні нас чекає перестрілка з багатьма збройними противниками на будівництві. А це означає, що місць для укриття можна буде порахувати чертовски мало. Однак за старання і всіх убитих в будівлі гравець отримає $ 4000.


"Крюк, трос і грузило" ("Hook, Line and Sinker")

Майбутня жертва знаходиться в прибережних водах міста на своєму катері. Тому для усунення знадобитися швидкий катер. Нетривала гонитва на воді виллється в $ 3000.

"Страйк" ("Industrial Action")

Клієнт через уже звичного зв'язкового повідомить про проблеми на підприємстві в промисловому районі. На місці чекає запекла боротьба серед безлічі сходів і інших споруд. Якщо залишите задоволеним роботодавця, то збагатитеся на $ 7500.

"Контроль за міграцією" ("Migration Control")

Ще одне вбивство з використанням РПГ. Цього разу всіх охоронців вбивати необов'язково. Єдина мета - хлопець, що поспішає до вертольота. Дозволимо йому підійти до залізної птиці на близьку відстань і разнесём її разом з ним в пух і прах - $ 3000.

"Усунути R.U.B." ("R.U.B. Down")

У цьому завданні потрібно буде групу байкерів. Найефективніший метод - запустити ракету в банду або метнути гранату. У разі промаху потрібно буде ганятися за вижили лихачами.

"Витягнутий" ("Taken Out")

Мета з шофером будуть кружляти по місту на білому лімузині. Завдання - стерти автомобіль з доріг Ліберті Ситі. І знову ракетниця створить чудеса - $ 3000.

"Небезпека на воді" ("Water Hazard")

Мета знаходиться на яхті зовсім близько від берега, при цьому стоячи на якорі. Питання не повинно виникнути - снайперська гвинтівка Вам на допомогу. За прицільне попадання - $ 3000.


На цьому кар'єра найманого вбивці, мабуть, закінчитися. Підсумок: $ 37 000 плюс приємні бонуси у вигляді зброї і дрібних кишенькових грошей жертв.