Проходження GTA 4

Пошук

Exotic Export в ГТА 4
Після сюжетної місії "Вхід в систему" Брюсі буде надсилати листи із замовленнями транспортних засобів на експорт. Нове завдання можна буде знайти в електронній поштовій скриньці вже після проходження попереднього. Всього можна буде заробити $ 9400, якщо, звичайно, доставити в цілості. Перед здачею транспорту раджу заїхати в Pay'n'Spray, що знаходиться поруч.
Машини та мотоцикли із завдання (видаються в довільному порядку):

Banshee - $ 1.000;
Cavalcade - $ 1.000;
Feltzer - $ 1.000;
Intruder - $ 1.000;
NRG 900 - $ 800;
Patriot - $ 1.000;
PCJ 600 - $ 800;
PMP 600 - $ 1.000;
Sabre GT - $ 1.000;
Sanchez - $ 800.

Дані автомобілі (або мотоцикли) слід шукати в нижчеперелічених місцях. Також там описаний спосіб угону в тому чи іншому місці.
Dillon Street (Schottler). За іронією долі, гравець перебуває під час операції. Тому потрібно буде вбити обидві обурені сторони.

Ellery Street (Meadow Hills). Цільовий транспорт припаркований біля метро. Господаря поблизу не виявиться, але потрібно стежити за патрульними.
Guantanamo Avenue (Chase Point). Господар розмовляє з нічним метеликом. Кращий вибір - снайперська гвинтівка. Щоб він не встиг втекти.

Hickcock Avenue (South Slopes). Автомобіль / мотоцикл перебувати в русі, тому краще перегородити дорогу або викинути водія на найближчому світлофорі.
Inchon Avenue (Cerveza Heights). Пристреліть водія до зближення, інакше він спробує втекти.

Mohanet Avenue (BOABO). За вантажівкою транспорт буде охоронятися кількома особами.
Mohegan Avenue (Firefly Projects). Транспорт близько ігровому майданчику буде охоронятися трьома.

Montauk Avenue (Outlook). Близько заданої мети поліцейські займаються чиїмось арештом. Сідлаємо водійське крісло, і скидає поліцейський хвіст.
Stillwater Avenue (Meadows Park). Те ж саме, що і на Хічкок Авеню.

Tutelo Avenue (Beachwood City). Цільовий транспорт знаходиться на мийці в процесі Замивання.