Проходження GTA 4

Пошук

Доставки наркокур'єра в GTA 4
Після виконання сюжетної місії "Тінь" Малюкові Джейкобу і Бедмену з GTA 4 потрібен буде помічник у їх наркобізнесі. Само собою, цим помічником судилося стати Ніко. Затесатися в ряди наркокур'єрів можна буде після знайомства з Бедменом і дзвінка Джейкобу з функцією "Робота" ("Job"). Отримувати товар вирушаємо до машини, припаркованої біля homebrew Caf ?.
Завдання видаються в хаотичному порядку, міняючи місце, час і дійових осіб. Проте все зводиться до одного з трьох можливих типів завдання.

На час. Гравець повинен встигнути до покупця за певний час, інакше клієнт не витримає нервування, і піде.
Тайник. Ніко ховає товар для покупця в тайнику для його подальшого вилучення, але конкуренти завжди знають місце, де заховані наркотики. Тому основне завдання - не дати противнику заволодіти товаром, убивши їх.

Угода. Ніко і покупець прибувають на угоду, яку зривають поліцейські. Завдання - відбитися від хвиль переслідування.

Після виконання 10 таких доставок LJ надішле повідомлення про те, що товар заарештований поліцією. Це означає, що зайнятися наркокурьерством вже не вийти. Зате ви отримаєте два відсотки в загальну статистику, відкриєте досягнення "Служба доставки", а також отримаєте ямайський Huntley Sport, який відрізняється від звичайного побратима зовнішнім виглядом.