Проходження GTA 4

Пошук

Дозвілля в ГТА 4
Багато заняття, що мали успіх у попередній грі, з'явилися і в GTA IV. Деякі з видів дозвілля стали обов'язковими для проходження на 100%.

Основи механіки більярду та основні правила перекочували з San Andreas. Грати можна як з друзями, так і зі звичайними NPC. Для 100% потрібно виграти хоча б один раз. Кулі можна покатати в двох місцях: у Homebrew Caf? і в пентхаусі Плейбоя Х. У Xbox360-версії є баг, який може допомогти при грі. Перед ударом противника натисніть клавішу LB, а потім повторіть дію - після удару куля потрапить в інший, неправильний, куля. Це трапиться навіть, якщо цілився комп'ютер в кулю правильного кольору. Після одного виграшу також отримаєте досягнення "Pool Shark" (при перекладі втрачається весь сенс фрази). Рекомендуєм провести першу партію проти Мішель.


Гра в дартс відома всім і особливих знань в правилах не вимагає. Тому це популярна розвага було також включено в гру. Виграє той, хто прицільно кидає дротик. У випадку якщо ви отримаєте 180 очей з трьох кидків, то отримаєте досягнення "Одна сотня і вісім". Грати в дартс можна в Steinway Beer Garden (Дюкс) і в Lucky Winkles (Алгонкин). Уважні гравця помічали чимало деталей під час гри: у багатьох персонажів по-різному розмальовані кінчики дротиків. Наприклад, у Ніко це прапор Сербії, у Романа - безіменна дівчина в бікіні з шпалер Vice City, у Малюка Джейкоба - лист марихуани, у Патріка - п'яний ірландець. А ось у дівчат Ніко або просто випадкових опонентів це прапор Шотландії - на честь батьківщини Rockstar North.


Повна гра (12 спроб) в боулінг коштує $ 10, партія по 5 - по $ 5. Першу гру Ви проведете в парку атракціонів проти Мішель в сюжетній місії "Перше побачення". Кожен з ударів і їх результати мають свою назву:
Guttered - промах, без попадання в кеглі.
Strike - страйк, збивання всіх 10 кеглів одним разом.
Spare - поразка всіх кегль з другого разу. На дошці відзначається знаком /.
Perfect - 12 страйків підряд. На дошці відзначається знаком Х.
Turkey - 3 страйка поспіль.


QUB3D - аркадна гра, яка запускається через однойменний автомат. Дана гра є тетрісом всесвіту GTA. Головна мета - побити рекорд розробника (10,950 очей). За новий рекорд додадуть відсоток до сотні у статистиці і досягнення "Король QUB3D". Грати на автоматі можна в Homebrew Caf? (Брокер), Perestroika (Брокер), Modo (Алгонкин) і в The Triangle Club (Бохан).