Проходження GTA 4

Пошук

Випадкові перехожі в ГТА 4
Вперше в ігроіндустріі з'являються завдання подібного типу, які стануть однією з характерних рис четвертого покоління серії. Суть місій полягав не тільки в їх виконанні, але і в їх знаходженні - їх поява показувало в безпосередній близькості біля них і в конкретний час. До речі, не всі "випадкові перехожі" впливають на 100% проходження GTA 4 - є, наприклад ті, які можуть бути, і не зустрітися більше. Це Іван, Черіс, Керенс і Джефф.

 

"Їй, комрад" ("Hey Comrades") від Брайана Міча
Щоб ознайомити гравця перша місія включається в собі всього лише ролик. Місце зустрічі установили на дорозі від квартири кузенів до таксопарку - знайти його не складе проблем в нічний час. Угледівши Ніко, 29-річний уродженець Лос Сантоса, що знаходиться під дією кокаїну, почнемо насміхатися над одягом і акцентом Беліка. Однак, отримавши у відповідь грубість, Брайан запевнить, що він багатий і може собі дозволити таке. На підтвердження він демонстраційно дістане з гаманця стодоларову купюру і дасть Ніко, що не побажавши натомість нічого. На цьому перша "місія" за випадкового знайомого закінчиться.

 

"Отримати" лайна "" ("Get the Stuff") від Брайана Міча
Наступного разу побачитися з Брайаном можна буде через день-два після першої зустрічі. Однак тепер потрібно буде виконувати місію - дармових грошей отримати не вийти. Втім, завдання обмежитися поїздом до дилера Брайана, а потім поїхати туди, куди скаже пасажир. За такі дії отримуємо $ 200 і чекаємо нової зустрічі зі старим знайомим.

 

"Реабілітація" ("Rehab") від Брайана Міча
Брайан вирішує зав'язати з наркотиками, але у нього є кілька боргів наркоторговцям, які він спробує врегулювати. Відправившись туди, по початку розмови Брайан отримає бейсбольною битою. Тепер виходимо з машини і позбавляємося від двох агресорів. Після цього товариш подякує і попросити відвезти його у вказане місце. Все, $ 500 в кишені, а з Брайаном більше не зустрінемося.

 

"Невелика допомогу від моїх друзів" ("A Little Help from my Friends") від Мела
Мел з'явитися на місці після виконання місії "Ескуела вулиць". Мел - чоловік середніх років, який хоче почати життя спочатку. Для цього потрібно поїхати з ним до його лихварю, якого будуть супроводжувати двоє, і вбити їх. Потім слід відвезти Мела тому. Ще $ 500.

 

"Не на моїй території" ("Not on my Turf") від Badman
Ямайський "перехожий" буде доступний після сюжетної місії "Тінь" від Малюка Джейкоба. Співрозмовник попросить допомогти відбити йому територію біля півдюжини росіян. Проїзд до місця, перестрілка - на цьому місія закінчитися. Не забудьте прихопити щось скорострільне. За дане завдання + $ 500.

 

"Будь ласка, не потрібно більше вбивств" ("Please, No more Killing") від Олени Фаустіни
Зустрінеться з Оленою, дружиною Михайла Фаустина, можна після місії "Пуерто-риканська зв'язок" від Менні. Ми знову зіткнемося з проблемою її дочки Анни - вона знайшла чергового поганого бойфренда. Його-то і слід провчити, але без вбивств. А це означає звичайне побиття і не більше, "не потрібно більше вбивств". Нагороди не буде, але пройти завдання для 100% потрібно. На цьому переходимо до "перехожим" алгонкинов.

 

"Реп - моє лайно" ("Rap my Crap") від Pathos
Після все тогою ж "Пуерто-риканської зв'язку" з'явиться ще один "перехожий" - репер Пафос, якому потрібно допомогти в його "закулісних" делишках. Потрібно буде врукопашну позбавитися від двох колег нашого знайомого. Грошей не отримаємо, але плюс до 100% буде.

 

"Страждання і навпаки" ("From Suffering and Back Again") від Pathos
Наступного разу ми його зустрінемо через 1-2 діб після першої зустрічі в кількох квартал від першої сутички. Цього разу буде ще одна сутичка з конкурентами, але з використанням вогнепальної зброї. Двоє супротивників вистріляти в Пафосу, а гравець тим часом повинен позбутися від них. За тим потрібно сісти в машину і відвезти репера до лікарні. Нагороди знову не буде, але частка відсотка до 100 - обов'язкова.

 

"Збирач грошей" ("The Money Bagger") від Хоссана Ремзі
Завдання стане доступним після "Пуерто-риканської зв'язку" від Менні. Хоссан - один з товаришів Ніко по судну "Platypus". Після прибуття в порт Ремзі закладіть лихварем під виглядом звичайної вуличної торгівлі. Саме одним з клієнтів і слід зайнятися. Само собою, гроші повертати боржник не стане і спробує сховатися на своїй Banshee. Наздогнати і знешкодити його проблем не складе. За відмінно виконану роботу Хоссан нагородить гравця $ 500.

 

"Вгадай, хто вирушає на обід" ("Guess Who's Coming to Diner") від Сари
Перше завдання за Сару відкриється після проходження завдання Хоссана. Супутниця попросить відвезти її до будинку, і почне скаржитися на те, яка вона неприваблива, як вона розійшлася з чоловіком, як іде процес розлучення. Під'їхавши додому, зауважимо колишнього чоловіка Сари. У нас три варіанти розвитку подій: виїхати, побити або побити непроханого гостя. Нагорода буде різною.

 

"Будь моїм підручним" ("Be my Handyman") від Сари
Після полудня через 1-2 доби під'їжджаємо до Пірсу 45, де буде стояти Сара. Цього разу завдання буде іншим - поїхати в "Perseus" і забрати посилку для Сари. Потім їдемо в указное місце і отримуємо $ 1000.

 

"Майже вільна" ("Almost Free") від Марни Аллен
Завдання відкриється після проходження місії "Вчинки говорять більше, ніж слова" від Джеррі Макрірі. Після розмови потрібно буде просто відвезти нову знайому до потрібного їй місця. За цей гравець отримає, тобто втратить п'ять сотень зелених, тобто - $ 500.

 

"Я хочу додому" ("I Wanna Go Home") від Марни Аллен
Після першої зустрічі її можна буде знайти через 1-2 доби. Завдання знову полягає в тому. Що б відвезти її у вказане місце. З тією лише відмінні, що Ніко нічого не отримає, але і не втратить.

 

"Дотепний Едді" ("Eddie's Real Smart") від Едді Лоу
Судячи з усього, живе і знаходить жертви Едді на території Олдерні.
Паралельно з першим завданням Марни стануть доступно завдання від Едді Лоу, як пізніше з'ясувалося, маніяка з Олдерні. Знайти його можна з 20:00 до 04:00. Спочатку він просто попросить підвезти його з сумкою до доків, а потім висадити біля поліцейського відділку. Однак обіцяної плати не буде.

 

"Дурний Едді" ("Silly Little Eddie") від Едді Лоу
Знову ж, вночі, через 1-2 доби після першої зустрічі, можна буде побачитися з Едді вдруге. Цього разу Лоу вибере наступною жертвою Ніко, і нападе на нього з ножем. Думаю, відбитися проблем не складе. В якості нагороди заберемо гроші Едді.

 

"Ні Стокгольмського синдрому" ("No Stockholm Syndrome Here") від Грейсі Анчеллоті
Грейсі дізнається свого викрадача і нацькує своїх охоронців на Ніко. Все, що випаде з трупів, - ваше. Інший нагороди не буде. На цьому обов'язкові для 100% завдання за "випадкових перехожих" закінчуються.

 

"Посміхнися, тебе знімає прихована камера" ("Smile, You're on Candid Camera") від Джеффа
Для появи Джеффа в GTA 4 потрібно закінчити місію "Фотозйомка" за Плейбоя Х. Справа в тому, що суть завдання полягає в тому ж - зробити фотокомпромат. Джефф впевнений, що його дружина зраджує йому з іншим чоловіком, але для початку він хоче упевнитися в цьому. Сідаємо на хвіст парочці, потім заходимо за ними в кафе, фотографуємо їх і відсилаємо фото Джеффу. За незапорошену робітка отримуємо $ 1000.

 

"Домашній нещасний випадок" ("Domestic Accident") від Джеффа
Шукати Джеффа не варто, так як він сам подзвонить через кілька днів, і запропонує зустрітися. Тепер стає ясно до чого такий поспіх - його дружина Ширлі лежить в багажнику в не дуже живому стані. Джефф просить відвезти тіло жінки, на що Ніко погоджується. Гравцеві слід вистрибнути з машини, направивши її в воду в зазначеному місці. Вся проблема в тому, що потрібно туди доїхати, а труп знаходиться на видному місці. Тому будь-яка проїжджаюча повз патрульна почне погоню. За таке завдання Джефф винагородить $ 5000.

 

"Дивись в обидва, переходячи дорогу" ("Look Both Ways Before Crossing") від Джеффа
Через тиждень після другого завдання Джеффа можна буде знайти після 20:00 сидячим на лавці з біноклем в руках. Як виявилося, він встиг знову одружитися, дізнатися, що його нова дружина йому зраджує, і зараз він стежить за нею. Він просить позбутися від дружини, на що Ніко цього разу відмовляє, а розлючений Джефф пускається на розправу особисто. Не тут-то - на дорозі його збиває спорт-кар. Тим часом гравець повинен схопити впали в Джеффа пачки грошей, сісти в спорт-кар і втекти.

 

"Око за око ..." ("Eye for Eye ...") від Шеріз Гловер
Насправді в російській інтерпретації назва місії краще б звучало як "Зуб за зуб". Якщо ти залишив її в живих в місії "Козирна поправка", то екс-дівчину Дуейна можна знайти тут після місії "Голландська гра" від Плейбоя Х. Шеріз попросить провчити її нинішнього хлопця, який постійно б'є її. Проте у відповідь на послугу вона образиться на вбивство бойфренда-нелюда, і платити, звичайно ж, не стане.

 

"Я більше не стану просити" ("I will not Bet Anymore") від Клеренс Літтла
Для того, що б знайти тут Клеренс потрібно пройти місію "Кровні брати" від Френсіса Макрірі. Клеренс, що втратив все через Ніко, зволікати не стане - відразу ж візьметься за пістолет. Гравцеві зволікати також не потрібно. Все, що знайдете на трупі супротивника - Ваша нагорода.

 

"Давай, дитинко, ще раз" ("Come On Baby One More Time") від Івана Бичкова
Іван продовжує працювати лихварем, і тепер він просить допомоги збити його гроші з боржників. Вбиваємо п'ять озброєних осіб, збираємо речі на трупах, і отримуємо $ 1000 від Івана.

На позначці в 22 побічні завдання подібного типу місії за "випадкових перехожих" закінчуються.