Проходження GTA 4

Пошук

Друзі Ніко в ГТА 4
Механіка стосунки з друзями це те ж саме, що й було в GTA: San Andreas з дівчатами, але, звичайно ж, без любові і Hot Coffee. Всього друзів буде п'ятеро, а "відкриватися" будуть по мірі проходження сюжетних місій. Всі вони мають свої смаки і "смачні" бонуси для гравця. Будуть моменти, коли друг буде дзвонити не під час. Але навіть тоді йому не треба відмовляти - слід погодитися, а потім в мобільному телефоні включити функцію скасування планів. Це не знизить рівня відносин з товаришем.

Першим другом стане, звичайно ж, кузен протагоніста - Роман Белліч. Бонус двоюрідного брата пов'язаний з видом його діяльності - він володіє невеликим таксопарків. Тому за першим же покликом до Ніко підкотить таксі з постійно обурюються водієм, а обурюватися він буде тому, що Белліч буде їздити безкоштовно. На час через деяких проблем послуга буде недоступна, але потім бізнес братів Белліч відбудувати і до Ніко буде приїжджати автомобіль солідніше. Брата можна зводити на дартс, боулінг, більярд або стрип-шоу. Поїсти з ним можна буде в Burger Shot, але все ближче до кінця Роман буде віддавати перевагу більш дорогі заклади. Дзвонити можна цілодобово. Дружні стосунки будуть загублені, якщо знизяться до 15%.

Малюк Джейкоб допоможе в наданні будь-якої зброї (крім РПГ) за зниженими цінами. Відкриття цього бонуса впливає на 100% в статистиці. Але справа не тільки в тому, що з ним потрібно проводити час, а ще й у тому, що для 100 потрібно пройти частину його завдань по доставці наркотиків. Любить дартс, більярд, шоу і прості закусочні. Дзвонити з 13:00 до 04:00. Дружба закінчиться, якщо показник досягне позначки в 40%.

Брюсі ж запропонує гравцеві іншої бонус - безкоштовний транспорт + вертоліт (друге тільки, якщо відсоток відносин не нижче 75). Отримати доступ до його послуг не так просто, адже доведеться пройти хоча б одну вуличну гонку і викрасти для Брюсі, однак це потрібно для 100%. Дзвінки приймає з 07:00 до 01:00. Улюблене заняття - боулінг, а серед закладів - стриптиз-клуби та дорогі бари. Дружба буде втрачена, якщо показник буде на позначці 40% і нижче.

Після мисси "Подвійна гра" ("The Holland Play") від Двейн Фордж прийде лист, якщо Ви його не заб'єте, а вб'єте Плейбоя Х. Відповідайте на повідомлення ствердно, і Двейн, зателефонувавши трохи пізніше, стане одним. Його бонус - пара найманців, яких друг зможе прислати на підмогу Ніко. Вільний з 11:00 до 03:00. Любить боулінг, стриптиз і закусочні, але й не гидує дорогими закладами. Перестане бути другом, якщо показник дружби буде 30% або нижче. Так як Фордж може бути вбитий, то його бонус не є обов'язковим для 100% в статистиці.

Ось у кого справді "вибуховий" бонус, так це у Патріка Макрірі, який стане другом Ніко після горезвісного пограбування банку, бонус дійсно вартий - вибухівка, яка активується за допомогою стільникового. Тривожити Паки можна з 15:00 до 06:00. Любить грати в боулінг, дартс та більярд. Дружба закінчиться, якщо показник дружби досягне позначки в 30%.